7 СЕКРЕТІВ УСПІШНИХ ЖІНОК: ЯК СПРАВЛЯТИСЯ ЗІ СПРАВАМИ БУДИНКУ І НА РОБОТІ

Бути сучасною жінкою – непростий тягар. Світ виставляє перед нами високі вимоги: «Ти сучасна, а тому працюй, ти жінка, а тому повинна бути красивою, а ще господарською, а ще гарною дружиною і мамою!» Повинна-повинна-має … А жити коли накажете? Чи можна все встигнути і не звихнутися? Так можна. Ми вивчили поради успішних жінок і поділимося ними з вами.

1. Готування за схемою «One day cooking» .«One day cooking» – зовсім не кардинально новий підхід, він добре був відомий ще нашим працюючим бабусям. З англійської цей термін перекладається як «приготування одного дня». При цій системі в вихідний день треба приготувати якомога більше напівфабрикатів і заготовок, дотримуючись заходів зберігання продуктів. Заправки для супів можна обсмажити, додавши рослинного масла і закрутивши все в баночки. Фарш для котлет та інших м’ясних страв можна зберігати в харчових пакетах. Важливо, щоб продукти зберігалися при відповідній температурі без попадання повітря ззовні. Звичайно, можна просто забити холодильник вже готовими, магазинними напівфабрикатами, проте їх якість і смак залишають бажати кращого. Створення заготовок про запас дозволить в подальшому приготувати смачну домашню їжу, не витрачаючи на неї багато часу.

  2. Купівля часу .Купівля часу – це енергозберігаючий підхід, що дозволяє економити, відпочивати і розподіляти свій час для більш значущих завдань. Треба підрахувати свій заробіток за годину роботи і визначити, скільки часу йде на домашні справи, які можуть виконати інші люди. Наприклад, можна найняти прибиральницю, оплачуючи її послуги. Можна здати речі в пральню, замовити їжу додому, найняти репетитора дитині і так далі. За час, що звільнився можна або попрацювати, відбивши витрати, або відпочити, провівши час із рідними – як вважаєте за потрібне.

3. Автоматизація домашніх справ .У мене є знайома пара: чоловік з дружиною так старанно економлять, що за 16 років не спромоглися купити пральну машинку. Самі ниють про те, що на прання щотижня йде по півдня. До чого такі страждання? Порадуйте себе покупкою корисної техніки для прискорення домашніх справ. Купіть підлоговий пилосос-автомат і кухонний комбайн. Позбавте себе від необхідності вічно мити посуд, купивши посудомийку. Техніка створена для того, щоб полегшити нам життя, так давайте ж скористаємося нею!

4. Прохання про допомогу. Ми розбестили своїх чоловіків. Пiсля роботи валяться на диван, а ми змушені бігти по магазинах, готувати, прибирати, займатися дітьми і при цьому ще намагаємося привести себе в порядок. Про відпочинок залишається лише мріяти. Знаєте, що, дорогі чоловіки? Досить висіти ярмом у нас на шиях! Канули в Лету часи, коли чоловіки повністю забезпечували дружин і ті могли присвятити себе виключно дітям і домашньому господарству. Сучасні дами вколюють не менш (а то і більше) своїх супутників життя. Досить чоловікам прохолоджуватися на дивані. Попросіть їх встати і, нарешті, допомогти вам зі справами по дому. Так само не зайвим буде з малих років привчити до праці дітей. Це не тільки спростить життя вам, але і допоможе дитині швидше адаптуватися до дорослого життя. Ви не замужем і дітей у вас немає? Напевно у вас є хороші друзі! Попросіть про допомогу їх – корона, чай, з голови не впаде. Але будьте готові до того, що вас так само часом будуть просити про послугу.

5. Наймані працівники. Якщо ваша робота дозволяє передати частину справ іншій людині, то варто подумати про пошук розумного персоналу. Так, ваш заробіток дещо знизиться, оскільки найманим працівникам треба платити вже зі своєї кишені. На цей мінус доводиться безліч плюсів! Звільнившись від нескінченних робочих справ, ви знайдете час для коханих і рідних людей, зможете більше відпочивати і займатися собою, при цьому тримаючи руку на пульсі в робочих питаннях. У вас навіть з’явиться час на освіту, що дозволить розвиватися професійно і в майбутньому отримувати більш високу оплату.

6. Розклад .Заведіть щоденник і ретельно прописуйте в ньому всі свої справи. У добі 24 години, навіть якщо відняти 8 годин для сну, у нас залишається достатньо часу на всілякі заняття. Просто треба контролювати те, як саме ми витрачаємо час. Щоденник варто завжди тримати під рукою, викреслюючи з нього виконані справи. Прописуйте все до дрібниць: від зарядки і макіяжу до ділових зустрічей і походу за продуктами. Детальний розподіл справ дозволить вам вміло жонглювати своїм часом. Особисто я віддаю перевагу електронним щоденникам. По-перше, постійні справи можна скопіювати-вставити, чи не прописуючи одне і те ж. По-друге, можна виставити собі сигнали нагадування.

7. Швидке засинання .Саме безглузде, що можна зробити після довгого і вимотуючого дня, так це лежати пару годин в ліжку без сну, розмірковуючи про свої проблеми. Засинати треба швидко. Легко сказати, та як цього домогтися? Я вкрай не раджу вдаватися до снодійного, оскільки часте їх вживання погано позначається на здоров’ї. Краще привчити свій організм до засинання іншими методами. Намагайтеся лягати і вставати приблизно в один і той же час навіть на вихідних. Виробіть у тіла асоціацію «ліжко = сон», ніколи не працюйте в ліжку, не в’яжіть, не їжте, не дивіться фільми, навіть не читайте, лежачи в ліжку. Наше тіло має виробити звичку: якщо ми в ліжку, значить, пора спати. Заснути допоможуть різні способи: прийняття гарячої ванни, масаж, медитація, розслаблююча музика і секс. При наявності відволікаючих чинників можна використовувати різні способи депривації почуттів: надіньте пов’язку для сну, вставте в вуха беруші. Якщо ніяк не виходить забутися в обіймах Морфея, застосуєте самонавіювання і заколишіть своє тіло по частинах, починаючи знизу і рухаючись до голови. Уявіть, що ноги засипають – відчуєте в ногах розслабленість і тепло. Тепер заколишіть живіт, груди, руки … Мало-помалу все ваше тіло розслабитися і ви навчитеся швидко засинати.

© miridei.com

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!