Вам не потрібен драйв – вам потрібно терпіння!

Вам не потрібен драйв – вам потрібно терпіння!

Я була нетерплячою стільки, скільки себе пам’ятаю. Коли відповіді з університету або від потенційного роботодавця доводилося чекати довше пари тижнів, це виводило мене з себе. Якщо на повідомлення не відповідали негайно, я впадала в істерику. І, звичайно, серіали проковтувала залпом, замість того щоб смакувати і дивитися по серії в день.

Одні кажуть: щоб довести щось до кінця, зробити щось значне, потрібен драйв. Потрібно працювати 24/7, викладатися по максимуму, бути «найкращою версією себе», і результат не змусить себе довго чекати. Інші діляться інсайдерськими секретами, які нібито допоможуть швидко домогтися успіху і розбагатіти.

Багато людей перегорають, зрозумівши, що їх важка праця тут же не приносить плоди, що піт і сльози не окуповуються негайно.
Але правда в тому, що швидко не вийде. Наприклад, повість з 80 тисяч слів не написати за один день (якщо, звичайно, ви не найшвидша друкарка на планеті) і вже тим більше – не видати і не продати за добу. У світі нічого не відбувається миттєво. Йому наплювати, наскільки сильно ви чогось хочете, ви отримаєте це, тільки коли прийде час.

Уміння чекати – риса успішних людей, про яку мало хто пам’ятає. Всі ми знаємо, що Уолта Діснея викинули з газети через «видатну нездатність до малювання», Опру Уїнфрі звільняли двічі, а Білл Гейтс кинув Гарвард і ще до Microsoft заснував бізнес, який зазнав краху. Для нас ці люди – приклади того, як можна оговтатися після невдачі і продовжувати рухатися вперед. Вони вірили в свої мрії і не здавалися.

Так, можна одного ранку прокинутися багатим і знаменитим – але скільки ночей доведеться провести в очікуванні цього моменту! (А днів – в наполегливій праці.) Потрібно терпіння, щоб постійно нагадувати собі, що ти на вірному шляху і одного разу обов’язково опинишся в заповітній точці. Так, ти поки не там, але це тимчасово.

Я все ще вчуся бути терплячою, але тепер я принаймні впевнена, що одного разу зможу такою стати, рано чи пізно.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!