Як зберегти білизну речей: п’ять простих секретів

Як зберегти білизну речей: п’ять простих секретів

1. Позбавляємося від застарілих, жирних плям і поту.
Змішайте сік трьох лимонів, 80 г прального порошку, 1 ст. ложку кухонної солі і два літри води. Замочіть в отриманому розчині речі на годину, потім ретельно прополощіть їх. Щоб підсилити ефект, додайте в суміш кілька крапель нашатирного спирту. Дотримуйтесь цих заходів безпеки!

2. Повертаємо первинний блиск комірам і манжетам. Посипте забруднену частину кухонною сіллю, розріжте навпіл лимон і натріть ним проблемне місце. Через 15 хвилин прополощіть річ в теплій воді.

3. Вибілюємо сукні та постільну білизну. Замочіть речі в суміші з соку двох лимонів і одного літра води. Через 40 хвилин відправте їх в пральну машину.
4. Очищаємо делікатні тканини. Додайте в 50 мл звичайного Фейрі два літри води і 50 мл перекису водню, яка є в кожній аптечці. Залиште одяг в отриманому розчині на півгодини, а потім ретельно прополощіть в теплій воді.

5. Прання постільної білизни. Замочіть простирадла, наволочки і підодіяльники в кислому молоці. Залиште на одну-дві години. Бактерії не тільки очистять білизну, але і зроблять тканину м’якою, не порушивши структури і товщини ниток.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!