5-річна дівчинка блукала в лісі 10 днів. Вовки і ведмеді не чіпали її тільки тому…

5-річна дівчинка блукала в лісі 10 днів. Вовки і ведмеді не чіпали її тільки тому…

В той день 5-річна Карина зібралася провідати свого діда, який живе в сусідньому селі. Дорога дівчинки лежала через глибокий ліс, але мама не хвилювалася – дитина не раз проходила цей шлях. Як би там не було, дійшовши до сусіднього села, діда вона вдома не застала.

Карина вирішила пошукати його в лісі.

Навіть дорослі чоловіки ніколи не заходили в той ліс без рушниць, адже він кишів вовками і ведмедями. Коли Карина зі своєю маленькою собачкою не повернулася додому через кілька годин, батькам стало ясно – їх дочка між життям і смертю.

Мама і тато звинувачували в усьому себе, не залишаючи надії знайти свою дитину. Група за групою рятувальники без кінця прочісували кілометри сибірського лісу. Безрезультатно. Минуло 10 днів, і батьки вже почали звикати до думки про найгірше. Все змінилося на 11 день, коли додому повернулася маленька собачка дівчинки. Рятувальники подумали, що вихованець залишив дитину в лісі, тому що вона померла. Але пес, зайшовши додому, поспішив назад в глуху хащу. Батьки зрозуміли – треба слідувати за собакою.
Пройшовши кілька кілометрів за твариною, рятувальники раптом побачили маленьку дівчинку у високій траві.

Карина, жива і здорова, дивилася на них переляканими очима. Маля було неймовірно виснажене, голодне і холодне, але перебувала при здоровому глузді.

Дома Карину чекали батьки. Пізніше дівчинка розповіла, як їла ягоди, листя і траву, щоб вижити. Справжня героїня! Хоробрий пес малятка відганяв своїм гавкотом вовків і ведмедів. Разом вони зігрівали один одного десять довгих ночей, поки одного разу собака знову не повернулася додому.

Завдяки собаці історія Карини отримала щасливий кінець. Щоб віддати честь хороброму чотириногому другові, жителі встановили йому пам’ятник, який тепер уособлює дружбу, вірність і любов.

На даний момент маленька Карина майже повністю прийшла в себе після своєї важкої пригоди. Маленький вірний друг все ще з нею.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!