5-річний хлопчик врятував сестру від пожежі. І повернувся в палаючий будинок – за собакою

5-річний хлопчик врятував сестру від пожежі. І повернувся в палаючий будинок – за собакою

5-річний хлопчик зі штату Джорджія прокинувся від того, що в його спальні палахкотів вогонь. Але він не розгубився – і своїми діями врятував всю сім’ю .

Ной Вудс і 7 інших членів сім’ї мирно спали в своєму будинку, коли хлопчик прокинувся від вогню і диму в спальні, яку він ділив з 2-річною сестричкою.

Він вискочив з ліжка, схопив сестру і виліз з дому через єдиний доступний вихід – відкрите вікно.
Але на цьому Ной не зупинився: він повернувся за собакою і витягнув її назовні. Потім він побіг до сусіднього будинку і розбудив свого дядька. Разом вони підняли на ноги всю сім’ю.

Всі змогли без пригод покинути будинок.

«Нам відомі випадки, коли діти піднімають всю сім’ю, – говорить начальник пожежного управління – Але щоб п’ятирічний хлопчик так добре впорався – це надзвичайний випадок ».
За словами Джеймісона, пожежа почалася через перегрів розетки в спальні Ноя. Прибулі за викликом пожежники надали першу допомогу Ною і ще чотирьом членам родини через легкі опіки і отруєння димом.

«Божою милістю всі дев’ятеро наших рідних змогли вибратися з будинку, – пише Девід Вудс, дідусь Ноя – Якби не Ной, можливо, нас би вже не було в живих ».
Сім’я відкрила сторінку зі збору коштів, тому що будинок доведеться відновлювати.
Пожежне управління округу Бартоу  нагородило Ноя званням почесного пожежного та вручило йому нагороду за порятунок життів, яку зазвичай дають професійним рятувальникам.

Навіть губернатор Джорджії Брайан Кемп дізнався про героїзм Ноя. На церемонії Джеймісон зачитав лист від губернатора.

Хлопчик довів, що героєм можна стати в будь-якому віці!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!