9-річний художник малює картини на продаж, щоб годувати бездомних тварин

 

Діти дуже часто знаходять кращі рішення до складних проблем, ніж дорослі. Павлові всього 9 років, а він вже бере участь в боротьбі з такою гострою проблемою — бездомні тварини. Хлопчик малює чарівні картини з  їх зображенням і продає. А за отримані кошти  купляє корм для песиків і котиків.

Близько року тому сім’ю Павла спіткало горе — помер їхній улюблений домашній кіт Барсик.  Хлопчик дуже сумував. Батьки не могли дивитися як горює їхня дитина й запропонували взяти іншого. Прийшовши в притулок, Павло не зміг зробити вибір: йому хотілось забрати всіх. Після цього він вирішив, що буде малювати картини для того, щоб забезпечити тваринам кращі умови.

З цього моменту хлопчик займається волонтерством. Мама спеціально зазначає, що вони не співпрацюють з класичними благодійними організаціями. Все тримається на самому Павлові.

Насправді, картини Павла не мають ціни — в обмін на них він просить купити кілограм м’яса, каші або спеціального корму для тварин у притулках. Хлопчик часто малює звірят на замовлення, оскільки картини мають попит.

Іноді за картини люди дають ліки для тварин, бувають килимки та іграшки.

На наступних фото зображено, що віддали люди за портрети тварин

.

У цього хлопчика світле майбутнє, адже окрім доброти у нього дійсно талант. Портрети неперевершені.

Джерело

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!