Хлопчик витрачав кишенькові гроші на їжу для бездомних собак. А в 9 років відкрив притулок!

Хлопчик витрачав кишенькові гроші на їжу для бездомних собак. А в 9 років відкрив притулок!

Філіппінець Кен Амант з дитинства любив тварин. Він почав підгодовувати бездомних собак з того дня, як став отримувати від батьків кишенькові гроші. Йшов з рюкзаком в найближчий магазин, набивав його їжею і годував всіх зустрічних бездомних тварин.

У якийсь момент батько вирішив простежити , куди кожен день ходить син і на що він витрачає кишенькові гроші. Він був готовий побачити що завгодно, крім цього: його син годував трьох бездомних собак!

Від них в буквальному сенсі залишилася шкіра та кістки, так як вся шерсть випала від виснаження і авітамінозу. Шкіра була покрита коростявими виразками. Це була доросла сука і два її цуценя, яких Кен назвав Черниш, Каштан і Бєлишев.

Собаки жадібно пожирали їжу, хоча і трималися від Кена на відстані.
Таємниця Кена стала відома не тільки батькам. Батько сфотографував дев’ятирічного сина, який годував бездомних собак, і розмістив фотографії на Imgur. Вони швидко стали вірусними.

Добрі вчинки хлопчика зачепили серця багатьох, і Кену почали пропонувати пожертвування з усього світу.
Так несподівано у хлопчика з’явилася реальна можливість здійснити давню мрію. Він в 9 років відкрив некомерційний притулок для бездомних тварин.

«Клуб щасливих тварин» відкрився і став першою установою такого роду в регіоні Давао на Філіппінах. Клуб був заснований на пожертви користувачів соцмереж, і до сих пір на його утримання Кен отримує допомогу від любителів тварин.

Звичайно, 9-річний хлопчик не зміг би сам організувати притулок, якби йому не допомогли батьки. Сім’я орендувала ділянку площею трохи менше 1 000 квадратних метрів і забезпечила притулок усім необхідним.
Кен наполіг на тому, щоб закуповувати тільки якісний імпортний корм для собак і кішок. Це основний контингент тварин в притулку, але туди приймають і інших тварин, які потребують догляду.

Найпершими мешканцями притулку стали Черниш, Каштан і Бєлишев. Кен доглядав за ними до повного одужання. Собаки отримали кваліфіковану ветеринарну допомогу, відростили шерсть, а потім Кен знайшов їм безпечний будинок.

«Клуб щасливих тварин» працює і сьогодні. Кен і співробітники притулку врятували більше сотні голодуючих і хворих тварин, а також надали незліченну кількість їжі бездомним собакам і кішкам.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!