«Йому не жити!», – говорили лікарі батькам цього малюка. Через 105 днів трапилося неймовірне!

«Йому не жити!», – говорили лікарі батькам цього малюка. Через 105 днів трапилося неймовірне!

Містер і Міс Санчес – звичайна сімейна пара, яка після весілля мріяла про дитину.

Пара дуже старалася, і їхні праці не пройшли даром – незабаром тест нарешті показав заповітні дві смужки. Вагітність протікала без будь-яких ускладнень, і щасливі майбутні батьки цілими днями проводили в дитячих магазинах, скуповуючи все необхідне для сина. Але дитині не судилося народитися в строк …

У жінки не було ніяких передумов до викидня і передчасних пологів. Але раптово щось пішло не так – лікарі в один голос стверджували, що малюк з’явиться на світ раніше терміну.

Плід любові сімейства Санчес з’явився на світ на 26 тижні вагітності. Малюк був настільки крихітним і слабким, що ніхто з лікарів не сподівався, що він буде жити. На жаль, навіть з високим рівнем сучасної медицини не всіх передчасно народжених малюків вдається виходжувати.

Але тільки не цей маленький приятель! Лікарі сказали, що він не буде бачити, чути, ходити, говорити. І все життя, якщо все-таки зміцніє, проведе в інвалідному візку.

Батьки, звичайно, були зламані, а й не думали опускати рук. Вони боролися за життя немовляти, віддаючи йому все тепло і чатуючи цілодобово безперервно у маленького інкубатора. З якого на молодих батьків дивилися два тямущих оченята, повні страждань …

Фото зроблено рік тому

Шалену підтримку у важкій ситуації надали інтернет-користувачі, з якими своїми переживаннями поділилася новоспечена мама в своєму Instagram.

Вона вірила, що її маленьке диво впорається з труднощами, які їх сім’ї послала доля … І просила людей молитися за її малюка.

Рівне 105 днів тривала боротьба за життя малюка. Батьки розуміли, що він може бути інвалідом, але все одно любили його, молилися і вірили в краще.

І диво сталося!

Рік тому вони виписалися з лікарні з … абсолютно здоровою дитиною

Він все ще був крихітним і слабким, але небезпека минула. Сканування мозку показало, що малюк буде рости і розвиватися звичайною дитиною, без відхилень.

Сьогодні батьки дуже щасливі, що в потрібний момент змогли зібратися з силами і всупереч прогнозам лікарів до кінця боролися за свого малюка.

«Найсильнішим солдатам випадають найважчі випробування», – сказала тоді мама малюка

Подивіться, як він зміцнів за рік!

Якщо вас теж вразила історія малюка подружжя Санчес, не забудьте поділитися нею з друзями. А свою думку з цього приводу пишіть в коментарях!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!