Коли вона з’явилася на світ, то важила всього 500 грам … Однак у цій історії є продовження!

Коли вона з’явилася на світ, то важила всього 500 грам … Однак у цій історії є продовження!

Знайомтеся, це крихітне створення на руках у жінки – Піксі Гріффіт-Грант. Вона була народжена на 28-му тижні за допомогою кесаревого розтину.

Коли вона з’явилася на світ, то її вага була всього 490 грамів! Однак це ще не все. Ледве народившись, малятко почала стрімко втрачати і без того маленький вагу. У лікарів не залишалося іншого виходу, крім як помістити її в поліетиленовий пакет, щоб підтримати температура тіла. Також медпрацівники наділи на голову Піксі мініатюрну шапочку. У такому вигляді вона була доставлена ​​у відділення інтенсивної терапії.

Піксі перестала рости в утробі матері ще на 20-му тижні, тому медики зважилися на передчасні пологи. Її шанси на виживання були не те що малі, а незначні. Дівчинка була настільки крихітною, що містилася в долоньку своєї мами, Шерон Грант.

Перших 18 днів Шерон не пускали до дочки-Дюймовочки. Однак через два місяці після пологів дівчинка нарешті почала додавати у вазі. Всього вона пробула в лікарняному інкубаторі три місяці. На момент виписки її вага становила 3,5 кілограма.

За час перебування в палаті інтенсивної терапії новонароджена перенесла більше 10 процедур з переливання крові. Благо тепер її здоров’ю нічого не загрожує.

Зараз з малятком все добре, її вага поступово приходить в норму. Між іншим, 37-річна Шерон і її дочка Піксі активно готуються до святкування Хеллоуїна – більш милого гарбузика, ніж малятко, на світі не знайти!

«Те, що вона вижила, – справжнє диво, але це було дійсно важко» , – зізнається мама дівчинки.

Ми від щирого серця бажаємо здоров’я цієї крихті, якій лікарі практично не давали шансів. По-моєму, ця історія нагадує нам про одну важливу істину: найголовніші речі в житті іноді можуть поміщатися в маленький прозорий пакетик.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!