Медсестра показала, як швидко заколисати дитину за допомогою звичайного рушника

Медсестра показала, як швидко заколисати дитину за допомогою звичайного рушника

Всього пара відточених рухів, і звичайний рушник перетворився в м’яке гніздо для малюка. Ця нехитра конструкція нагадує руки матері, що обіймають дитину, напевно саме тому вона так подобається крихтах.

Всі ми знаємо, яке непросте і сповнене турбот мамине життя. Їй потрібно забезпечити для свого чада сон, харчування, тепло, любов і затишок, при цьому не забуваючи про себе. Але чи знали ви, що частину батьківських турбот можна вирішити за допомогою рушника?

Алгоритм облаштування такого ось «гніздечка» для новонародженого вкрай простий, і будь-яка мама зможе його відтворити.

Крок 1:  Візьміть рушник розміром приблизно 120 см на 60 см і поверніть його в трубочку широкою частиною.

Крок 2:  Важливо, щоб одяг не сковував рухи малюка. Після цього покладіть дитину на правий бік і оберніть рушник навколо його тільця, починаючи зверху. При цьому один кінець валика повинен бути під шиєю, а другий – під головою.

Крок 3:  Ніжні поплескування і погладжування по спині допоможуть дитині заспокоїтися і легше заснути. При цьому в найбільш комфортній для себе позі. Швидше за все сон триватиме близько 2-х годин.

Напевно кожна мама стикалася з ситуацією, коли малюк відмовляється «співробітничати». У будь-якому випадку, це відмінний метод, який допоможе кожній мамі.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!