На ніч мати прикрила недоношеного синочка рукавичкою. Зранку медсестри не повірили своїм очам!

На ніч мати прикрила недоношеного синочка рукавичкою. Зранку медсестри не повірили своїм очам!

Загроза передчасних пологів турбує кожну майбутню матір. Вагітні жінки намагаються не думати про можливі ускладнення, але від долі не втечеш. Коли в 2001 році Яміле Джексон носила під серцем маленького Захарія, то сподівалася, що її малюк з’явиться на світ в покладений термін.

На жаль, дитині довелося покинути материнську утробу на 12 тижнів раніше, ніж треба. Нещасна жінка навіть не підозрювала, що завдяки такому випробуванню вона зробить відкриття, яке допоможе всім мамам світу!

При народженні хлопчик важив всього 900 грамів. Ось чому перші 155 днів свого життя Захарію довелося провести у відділенні неонатальної реанімації. Яміле намагалася ні на крок не відходити від сина!

Весь день жінка була поруч з немовлям. Однак на ніч їй доводилося залишати малюка. Але в присутності матері дитина відчувала себе набагато краще. Яміле вирішила раз і назавжди розібратися з проблемою і незабаром знайшла дуже цікавий спосіб.

Рішення прийшло до жінки, коли та мила посуд. Одного погляду на гумові рукавички вистачило матері, щоб зрозуміти, чого не вистачало малюкові.

Взявши тканинну рукавицю, Яміле наповнила її насінням, а потім цілий день ходила з нею, щоб та ввібрала запах і тепло жінки.

Йдучи з лікарні, спритна мати акуратно поклала біля Захарія рукавичку. Результат перевершив всі її очікування.

Цієї ночі у немовляти не було проблем ні з серцебиттям, ні з диханням. З тих пір справи хлопчика впевнено пішли на лад. А після того, як сина Яміле виписали з лікарні, матері раптово подзвонила медсестра!

Вона попросили винахідливу жінку виготовити ще кілька таких же рукавичок для інших дітей з реанімації. Яміле відразу погодилася на їх пропозицію, а незабаром мати Захарія буквально завалили замовленнями!

Сьогодні рукавички «Заки» користуються стійким попитом у породіль. Ці незвичайні подушки назвали на честь першого малюка,який випробував їх на собі. Лікарі довели: своєрідний винахід дійсно допомагає дітям.

Коли крихти сплять з цими рукавичками, у малюків в кілька разів знижується кількість зазначених дихальних розладів. За роки, що минули з дня народження Захарія, названі його ім’ям рукавички врятували десятки немовлят!

Цікава історія? Поділися з друзями!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!