Один з найкращих моментів в житті — це коли до тебе серед ночі приходить, і притискається до боку теплий клубочок щастя

Один з найкращих моментів в житті — це коли до тебе серед ночі приходить, і притискається до боку теплий клубочок щастя

Ніч. Годинник з фосфорним напиленням показує третю годину. Чую, як по підлозі ступають босі ніжки. Це маленька дочка пробирається до мене в кімнату. Я роблю вигляд, що сплю, і навіть не відкриваю очі. Сподіваюся на те, що Олена не буде будити мене під час сну.

— Мама! Маам! — У тебе щось сталося? — я не можу толком прокинутися, і мій голос звучить дуже хрипко. — Я люблю тебе дуже сильно!

— Ти для мене теж найулюбленіша дівчинка на світі!

Малятко заповзає до мене під ковдру, притискається до теплого боку і миттєво засинає. Але її слова ніби висять у повітрі. Якби у мене була можливість, я взяла б її руками, і зберегла у своїй душі назавжди. Мені страшно поворухнутися або сильно вдихнути, щоб не злякати цей момент.

Пройде час, і мої діти стануть дорослими і самостійними. Вони стануть жити своїм життям. Я зможу спокійно пити каву вранці, приймати на самоті душ. Я не буду поспішати додому, зможу ходити на прогулянки або в кінотеатр. Я знову знайду себе …

Але наразі я належу своїм маленьким дітям. Мені не завжди вистачає часу і сил, але я насолоджуюся часом, коли я — центр всесвіту.

Один з найкращих моментів в житті — це коли до тебе серед ночі приходить, і притискається до боку теплий клубочок щастя.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!