Цю собаку врятували від поганих господарів і вона боялася всіх, крім нього …

Цю собаку врятували від поганих господарів і вона боялася всіх, крім нього …

 

Англійська пойнтер на прізвисько Нора на собі випробувала багато болю, песика забрали волонтери у господарів, які постійно знущалися над собакою. Собака не могла повірити, що її більше не чіпатимуть, вона дуже боялася людей і незнайомих предметів, уникала контакту з ними.

Новою господинею Нори стала Елізабет Спенс з Канади. У новому будинку собака трохи заспокоїлася і стала набувати впевненості в собі. Вона все ще боїться всього і всіх, але у неї з’явився справжній друг. Маленький Арчі, син господині, повернув їй віру в людей. З першого моменту, як Нора зустріла Арчі, всі помітили зв’язок між ними. Собака довіряє йому беззастережно, він єдиний, хто її не лякав і викликав ніжність.

Тепер у Елізабет є добірка ось таких чарівних фотографій. Нора завжди поруч і охороняє малюка.

Це любов!

Сім’я Спенс взяла з притулку трьох собак і трьох кішок. Але малюк Арчі більше часу проводить з Норою.

Елізабет опублікувала ці фото в Мережі, вона хотіла щоб люди бачили подяку врятованої тварини. Любов творить дива. Незважаючи на важке життя ,Нора залишилася ніжною і відданою.

«Багато людей сумніваються, чи варто брати в своїй будинок тварин з притулку, дорослих, тих кого ображали. Запам’ятайте, що врятовані собаки можуть бути самими ніжними і люблячими, вони заслуговують шанс на краще життя », – каже Елізабет.

Звичайно, мама не випускає свого малюка з поля зору, коли собака лягає поруч з ним.

Але вона не особливо хвилюється про те, що Нора може поранити Арчі. Не віриться, що вона на це здатна

.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!