У малюка була паралізована одна сторона тіла, і тоді лікар порадив родині купити собаку

У малюка була паралізована одна сторона тіла, і тоді лікар порадив родині купити собаку

Здавалося, що йому ніщо не зможе допомогти, однак купивши цю собаку, у них з’явилася надія. Пес був просто знахідкою для вирішення проблеми.

У моєї знайомої троє діток, всі погодки 2 дівчинки і хлопчик. Хлопчик народився семимісячним, причому народився мертвим, його реанімували, в результаті купа проблем зі здоров’ям, половина тіла у нього була паралізована.

Батьки пройшли сім кіл пекла по кабінетах лікарів разом з малюком за перших 3 місяці його життя. Але результату вони не бачили.

Потім одна лікар-невропатолог сказала їм завести собаку чау-чау або лабрадора. Знайома намагалася заперечити, мовляв, троє карапузів, один з них хворий, куди ще й собаку? Але лікар сказала, що це не порада, а наказ.

Купили чау-чау, дівчинку 3 місяці. У старших дівчаток щастя було по вуха, але собака не звертала на них уваги, а підповзала до хлопчика і лестилась до нього!
Батьки в шоці, але дивно, що гладила собака тільки паралізований бік, вирішили не забороняти це. До них ходила масажистка, вона стала дорікати батькам в тому, що не можна дитині робити 2 масажі відразу. А коли дізналася, ХТО йому робить масссаж, відмовилася ходити до них.

Сказала, що вона не зможе зрівнятися з собакою. Адже у собаки виходить справжній точковий масаж.

І диво сталося, через місяць малюк потягнувся ОБОМА ручками до собаки. Пізніше собака почала перевертати малюка, як своє цуценя.

Зараз хлопчику більше року і він чудово рухається і ходить.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!