Які овочі впливають на ріст дитини?

Які овочі впливають на ріст дитини?

Якщо ваш малюк низького зросту, підрости йому обов’язково допоможе вживання достатньої кількості помаранчевих овочів.

У тому випадку, коли харчування дитини збалансовано, і перебуває під постійним наглядом дієтологів, а в раціоні достатня кількість помаранчевих овочів – у вашої дитини не виникне проблем з ростом.

Тим не менш, якщо у твоєї дитини проблеми з ростом, цю проблему допоможуть вирішити помаранчеві овочі. Саме регулярне споживання овочів помаранчевого кольору допомагає дитині рости вдвічі швидше за своїх однолітків, які дані овочі не вживають.

Відомо, що помаранчеві овочі (морква, батат, солодкий перець і т.п.) є природною коморою бета-каротину і вітаміну С, захищають клітини організму від шкідливого впливу окислення і зміцнюють, таким чином, клітинний імунітет.

У дослідженні взяли участь близько 300 дітей у віці 3-16 років. З’ясувалося, що низькорослі діти, чиє харчування було збалансоване і багате на вітамін А, виросли за рік в середньому на 8 сантиметрів. У другій групі низькорослих дітей, які продовжували харчуватися також як раніше, надбавка в зрості склала в середньому лише 4 сантиметри.

Доктор Талі Синай з Єврейського університету, керівник проекту, заявила, що якщо у дітей немає генетичної схильності і супутніх захворювань, що впливають на ріст організму, то за допомогою правильного харчування і включення в раціон помаранчевих овочів, можна значно поправити ситуацію, що склалася зі зростанням дитини.
Також помаранчеві овочі ще містять особливі антиоксиданти, здатні підтримувати серцево-судинну систему.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!