10 корисних підказок для власниць мультиварок

10 корисних підказок для власниць мультиварок

 

1.Якщо ви візьмете домашнє молоко і поставите його на 5 – 6 годин в режим «тушкування», ви отримаєте пряжене молоко, як у бабусі в печі.

2.Якщо у вас гарна мультиварка, то цей режим допоможе і закип’ятити молоко протягом 1 години.

3.Мультиварка прекрасно тримає високу температуру. З вечора заквашуємо молоко, а вранці – п’ємо смачний і корисний кефір або ряжанку.

4.Варка на пару допомагає приготувати всього за 5 хвилин яйця в мішечку. Збільшуємо час до 12 хвилин і отримуємо яйця, зварені круто.

5.Режим «плов» також підходить і для картоплі з рум’яною скоринкою. Вам зовсім не обов’язково перемішувати картоплю – каструля сама перейде в режим обігріву.Тушкування зробить смачну картоплю без нижнього підсмажування.

6.Режим «на пару» приготує для вас відмінні пельмені: в сито для варіння на пару викладаємо 500 г пельменів, в каструлю наливаємо 1.5 л. води. Тільки сито змащуємо спочатку рослинною олією, а пельмені солимо і перчимо.

7.У режимі «випічка» ви зможете підсмажити рибу і м’ясо.

8.Режим «тушкування» або «гречка» – це два в одному: внизу готуєте гарнір або варите кашу, а в ситі для пара – м’ясо, сосиски і т.д.

9.Тушкування також «зварить» для вас відмінний холодець і суп (за 90 хвилин).

10.«Плов» і «випічка» – це два режими, які готують макарони по-флотськи: на «випічку» обсмажуємо фарш і цибулю, а на «плов» всипаємо макарони і заливаємо мінімумом води, щоб вона тільки трохи покрила макарони. Солимо і перчимо.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!