10 місць, які завжди потрібно прибирати до приходу гостей

10 місць, які завжди потрібно прибирати до приходу гостей

 

Як часто ви приймаєте гостей у себе вдома? Звичайно, якщо ви чекаєте кращу подругу, яка буває у вас частіше, ніж у себе вдома, то ви не станете наводити порядок в кожній тумбочці, але  якщо мова йде про гостей, на яких ви хочете справити враження? Або ж це просто люди, які бувають у вас вдома досить рідко. Наводячи порядок, інколи легко забути про найхитріші місця і предмети, які накопичують бруд. Щоб уникнути незручних ситуацій, не забудьте прибрати і там! Ось вам 10 підказок:

1. Пульт від телевізора. На перший погляд може здатися, що він не мажеться, але якщо ви придивитеся, то зрозумієте, що бруд залишається на кнопках і між ними. Буде ніяково, якщо гості це виявлять.

2. Мікрохвильовка. Там дійсно буває дуже брудно. Якщо не хочете, щоб гості дізналися, яку їжу ви розігрівали, то гарненько протріть стінки мікрохвильовки!

3. Кран. Натріть його до блиску, адже гості підуть мити руки і вже точно звернуть увагу на кран!

4. Мильниця. Про неї теж варто подбати, так як неприємно виявити, що мило плаває в брудній воді.

5. Дзеркала. Якщо у вас вдома дзеркальна шафа або просто багато дзеркал, то переконайтеся, що вони дійсно чисті, адже гості напевно будуть милуватися собою, щоб поправити одяг або зачіску.

6. Вентиляції. Це дуже підлі колекціонери пилу! Переконайтеся, що у вас на вентиляції не висить павутина і давній пил.

7. Жалюзі. Ще одне місце, де пил буквально обожнює концентруватися. Подбайте про це!

8. Килимок перед вхідними дверима. Ваші гості будуть знімати взуття, тому вже точно звернуть увагу на місце, куди вони їх ставлять!

9. Світильники. Якщо у вас вдома багато ламп, то цілком можливо, що на них теж зібралося чимало пилу.

10. Підвіконня. На перший погляд може здатися, що це місце не падає в очі, але краще все ж уникнути незручних ситуацій і ретельно протерти підвіконня!

Чекаєте гостей? Тепер ви знаєте, де потрібно прибратися!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!