10 найнебезпечніших продуктів, які взагалі не можна їсти

10 найнебезпечніших продуктів, які взагалі не можна їсти

Якщо ви купуєте продукти, які щодня виставляються на полицях сучасного супермаркету, то вам просто необхідно прочитати цей пост! На жаль, сьогодні кількість шкідливих і небезпечних для здоров’я продуктів у багато разів перевершує число корисних і екологічно чистих товарів.

Читаючи склад того чи іншого продукту, ви, як правило, знайдете лише хвалебні відгуки маркетологів і компаній-виробників. Перебільшення цінності ефектно закривають собою справжні властивості виробу. Секрет складу ховається за нерозбірливими літерами і невідомими інгредієнтами.

Зрозуміло, за якістю харчової продукції стежать спеціальні органи контролю. Однак їсти чи не їсти ту чи іншу їжу — кожен покупець вирішує самостійно.

Ми підготували для вас список з 10 найбільш небезпечних і шкідливих для нашого здоров’я продуктів і добавок. Вживання нижчепереліченої «їжі» приведе до хвороб і моторошних патологій.

1. Продукти, в яких однозначно міститься ГМО

Арахіс. У нього імплантують рослинний ген петунії. У великих дозах — дуже отруйний. Чи будете ви купувати його, якщо дізнаєтеся, що навіть комахи не їдять цей представник бобових ?!
Консервований зелений горошок.
Консервована цукрова кукурудза.
Закордонна картопля.
Палички крабові, що включають в свій склад крабову есенцію, яку змішують з геномодифікованою соєю.
Розчинне какао.
2. Е-621, або глутамат натрію

Просто візьміть товар з полиці і почитайте склад. Якщо серед інгредієнтів значиться підсилювач смаку глутамат натрію, спокійно покладіть упаковку назад. Сьогодні його додають всюди. Будьте пильні! Краще купіть натуральні продукти: сіль, перець горошком, буряковий цукор і так далі.

3. Всюдисущі цукрозамінники

Не всі цукрозамінники калорійні, плюс до всього, вони досить економічні: всього лише 1 контейнер може замінити до 12 кг цукру! Однак вважати їх через це корисними продуктами — справа неблагородна і небезпечна.

Після того, як ви скористаєтесь продукцією, що містить цукрозамінник, ваш стравохід, «відчувши» солодкий смак, подумає, що з хвилини на хвилину мають надійти вуглеводи. Однак їх він так і не дочекається. Після подібної «обманки» ваш організм протягом цілої доби не сприйматиме чисті вуглеводи. Більш того, потрапляючи в стравохід, вони будуть викликати у вас сильне почуття голоду. НЕ вживайте цукрозамінники!

4. Малосольний оселедець, розфасований в пластикових упаковках

Подібний вид продукції повинен обов’язково зберігатися в олії, і тільки в ній! Ніякий оцет або вино не можуть зберегти оселедець свіжим. Купуючи малосольну рибку, зверніть увагу на те, у що вона упакована і в чому зберігається. Якщо в упаковці олії немає, значить, в рибу додали уротропін.

5. Каші швидкого приготування і крупи з додаванням ароматизаторів і синтетичних барвників

Особливо це стосується тих продуктів, які містять добавки, ідентичні натуральним. Подібні речовини володіють характерним запахом і присмаком різних ягід і фруктів: яблука, банана, малини, груші і так далі. Природно, ніяких натуральних інгредієнтів тут немає.

6. «барбариски»

Дивно, але ці льодяники здатні пропалити стіл разом зі скатертиною! Перевірте самі: візьміть «барбариски», злегка змочіть їх водою і залиште ці цукерки на тканині. Через деякий час подивіться, що у вас вийде … Неймовірно, але завдяки сильній хімічній есенції, що міститься в цукерці, «барбариски» пропалюють навіть пластик. А тепер подумайте, що відбудеться з вашим шлунком.

7. Транс-жири

Низькоякісне масло 72,5% жирності купувати НЕ МОЖНА. У ньому міститься транс-жир: низькосортна рослинна олія, розбита воднем.
Жирність натурального масла просто не може бути нижчою 82,5%. У тому випадку, якщо ви не знайдете продукт з таким вмістом жирності, краще їжте рослинну олію. «Корисніше» з’їсти цілу пачку справжнього вершкового масла, ніж кілька ложок продукту з транс-жирами.

8. Малосольна червона ікра

Аналогічно оселедцю малосольная червона ікра недовго зберігається. Виняток становлять заморожі або сильносолені види. Якщо ви бачите слабосолону ікру, пам’ятайте: або в неї додали уротропін, або лимонну кислоту. Звичайно, в продукті можуть бути використані і інші добавки, однак результат завжди один — формальдегід.

9. Кукурудзяні палички, цукрові «подушечки» і пластівці

Купувати солодкі пластівці і кукурудзяні палички небезпечно, адже у виробництві подібної продукції цукор НЕ використовується. Він горить при 140 ° C, тому замість нього до складу «смачненького» в завидній кількості додають цикломат — дуже шкідливий цукрозамінник.

10. Мармелад

За часів СРСР виробляли зовсім інший продукт, що містив натуральні інгредієнти. Побачивши схожі солодощі на полицях в магазині, не спокушайтеся! Сучасний мармелад з тим радянським не має нічого спільного. Простіше кажучи, сьогодні це «ласощі» є великим творінням хімічної індустрії. Вживати подібний продукт — смертельно небезпечно.

Ви зробили висновки з приводу прочитаного? Сподіваюсь що так. Запам’ятайте одне: речовина, яка не може бути перевареною організмом, перетравлює сам організм. Завдяки правильному харчуванню, ретельному догляду за «внутрішньою» гігієною і грамотними фізичними навантаженнями ваш біологічний вік почне зворотний відлік.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!