12 підказок власницям мультиварок. Цікаві поради

12 підказок власницям мультиварок. Цікаві поради

1. На програмі «Тушити» за годину кип’ячу молоко. Якщо з холодильника, то півтори години. Ніхто нікуди не тікає.

2. На цій же програмі за 5-6 годин виходить чудове пряжене молоко.

3. Кожух каструлі-термос. Тому якщо тепле молоко заквасити, то вранці буде чудовий кефір (або ряжанка з топленого молока).

4. На режимі «Варка на пару» за 5 хвилин виходять яйця «в мішечку», за 12 хвилин-«круто».

5. На режимі «плов» виходить дивовижна тушкована картопля з золотисто-підсмаженим низом (мішати і контролювати не треба – розумна каструля сама знає, коли картопля готова і перейде в режим підігріву).

6. На режимі «Тушити» абсолютно дивовижна тушкована картопелька без піджарки знизу.

7. На режимі «Плов» самі ледачі мужики роблять розкішну вечерю з готових пельменів: Півкілограма морожених пельменів прямо з пачки сиплемо в каструлю, заливаємо півсклянки води з під крана, солимо і кладемо ложку вершкового масла. Натискаємо кнопку і чекаємо сигналу готовності – нічого мішати не треба! Пельмені один до одного, з підсмаженим злегка низом. Мій чоловік тепер тільки такі і визнає – ніяких каструль з окропом!

8. На режимі «Випічка» прекрасно смажиться риба і м’ясо будь-яке.

9. На режимі «Тушити» за 12 годин виходить напівпрозорий запашний холодець.

10. На режимі «Тушити» або «Гречка» можна робити 2 страви відразу-внизу гарнір (крупа або картопля), а в верху в спеціальному кошику, сосиски, котлети, м’ясо, курочка …. Сік капає в гарнір і виходить чарівно.

11. На режимі «Тушити» за 1,5 години можна зварити будь-який ваш улюблений суп. Ви здивуєтеся, наскільки він прозорий, нерозварений і запашний!

12. На режимі «випічка» обсмажити фарш з цибулею. Потім на режимі «Плов» в цей фарш покласти сухі ріжки або пір’я (різновид макаронів), залити окропом щоб тільки кінчики стирчали, посолити, перемішати і чекати сигналу готовності (каструля визначить його сама). Макарони по-флотськи до вашого столу!Цікаві поради

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!