3 види вітамінів,яких наш організм потребує найбільше

3 види вітамінів,яких наш організм потребує найбільше

Тепер ви будете знати, чого у вашому організмі може не вистачати.

Немає правильної відповіді на те, скільки потрібно пити вітамінів і мінералів. Це залежить від способу життя, раціону та історії хвороб тієї чи іншої людини. Можливо, комусь більше не вистачає кальцію. А іншим – вітаміну С. В той же час найчастіше зустрічається дефіцит на певні три вітаміни.

1. Вітамін В.
Ми можемо отримати всі види вітамінів групи В (за винятком В12) з рослинних і тваринних продуктів харчування. Але, незважаючи на це, багато людей страждають від нестачі цих речовин. Чому?

Вони використовуються для життєдіяльності всього нашого організму. Для детоксикації, в енергетичній, нервовій та імунній системи. Наше тіло покладається на цю групу вітамінів для виконання безлічі функцій. Тому споживання в їжу продуктів, багатих на вітамін В, недостатньо.
Дефіцит вітаміну В зазвичай супроводжується проблемами з кишечником. Деякими поширеними ознаками дефіциту B12 є синдром надлишкового бактеріального зростання в тонкому кишечнику і синдром «протікаючого» кишечника.
2. Цинк.
Чи вважаєте, що цинк не є важливим мінералом для нашого організму? Це не так. Він допомагає нашій імунній системі в боротьбі з шкідливими бактеріями і вірусами. Цинк також сприяє створенню необхідних білків в організмі.

Як уникнути дефіциту? Їжте більше морепродуктів. Устриці, мідії, паростки пшениці дуже багаті цинком.

3. Магній.
Цей вітамін також важливий для нашого здоров’я. Оскільки наш організм завдяки йому виконує 300 (!!!) біохімічних реакцій. У продуктах його, на жаль, не так і багато. Тому імунолог радить запастися добавками.

Є різні форми магнію. Він допомагає знизити занепокоєння і поліпшити сон.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!