5 причин пити вранці воду з лимоном

5 причин пити вранці воду з лимоном

Порада пити вранці воду з лимоном можна почути не тільки від прихильників нетрадиційних методів оздоровлення, а й від представників офіційної медицини, що не нехтують такою важливою справою, як профілактика захворювань. Сама процедура не виглядає складною: в склянку теплої води досить видавити сік приблизно чверті лимона і випити вранці натщесерце, після чого мінімум півгодини утримуватися від прийому їжі. Але яку користь принесе людині прийом води з лимоном вранці? Нижче буду перераховані 5 основних причин, щоб зробити цю процедуру своєю постійною звичкою.

1. Отримайте заряд бадьорості
Помічено, що склянка води з соком лимона бадьорить значно сильніше, ніж чашка доброї кави. Цей ефект обумовлений так званою фізіологічною відповідністю лимонної води потребам людського організму, який найкраще засвоює просту воду і фруктові соки. Саме вода і фруктові соки дозволяють дійсно насичувати клітини організму рідиною, чого не роблять чай, кава і вже тим більше газовані напої або пиво. А коли кожна клітинка має досить такої необхідної йому води, то в тіло само собою повертається та сама бадьорість, яку виділяє кожна дитина!

2. Геть зайві кілограми
Вода з лимоном сприяє регуляції правильного обміну речовин, а саме це і є головною умовою втрати зайвих кілограмів. Можна скільки завгодно діетіровать або мучити себе фізкультурою, але якщо обмін речовин порушений, то вага приростає буквально з повітря, що охоче підтвердить кожен, хто вже намагався скинути хоча б десяток ненависних кілограмів.

3. Очищення організму від шлаків
Лимонний сік володіє унікальним вітамінним мінеральним комплексом, який більш інтенсивно запускає процес травлення, що за канонами тибетської Аюрведа є головною умовою здоров’я організму. Травний вогонь Агні спалює будь-які  шлаки – так запевняють тибетці, доводячи, що саме слабкість травного вогню стає причиною появи поганого самопочуття, хвороб і зайвої ваги. Просто почніть пити воду з лимоном – і здоров’я почне швидко повертатися в ваше тіло!

4. Поліпшення стану шкіри
Основним шляхом, яким тіло людини позбавляється від шлаків, є шкіра. А тому досить позбутися від того бруду, який роками накопичувалася організмі, як шкіра відразу набуває природну пружність і здоровий колір.

5. Продовження молодості
Регулярно приймаючи вранці воду з лимоном, людина налаштовує роботу свого організму «на правильний лад», що і є головною запорукою активного довголіття і відмінного здоров’я. Можна, звичайно, покладатися на різні «чудо-засоби», що обіцяють вічну молодість, але набагато розумніше і дієвіше буде просто дати організму, те, в чому він дійсно потребує – звичайної чистої води і  потрібну кількість калію і вітаміну C в лимонного соку.

І кілька цінних порад наостанок
Пийте лимонну воду тільки через трубочку, щоб не допустити контакт лимонного соку із зубною емаллю – лимонний сік має властивість руйнувати емаль людських зубів. Так само не зайвим буде обполоснути рот водою після пиття води з лимоном.

Людям з проблемами шлунково-кишкового тракту краще не дотримуватися зазначеного дозування лимонного соку, а підібрати дослідним шляхом свою, яка б не призводила до загострення печії, гастриту і т.п.

Завжди слід пити свіжоприготовлену лимонну воду, запасати її «про запас» не слід – така вода корисною точно не буде.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!