5 вагомих причин додати оливкову олію в свій раціон

5 вагомих причин додати оливкову олію в свій раціон

  • Шкіра. Оливки багаті вмістом незамінних жирних кислот і бета-каротином, який грає важливу роль в стимулюванні регенерації шкіри, забезпечуючи захист від УФ випромінювання, передчасного старіння і раку шкіри.
  • Послаблення болю. Оливкова олія містить у собі протизапальну дію під назвою олеокантал. Допомагає при хронічних запальних станах, таких як, наприклад, артрит. Рекомендується додавати в щоденний раціон.
  • Допомога при алергіях. Екстракт оливок блокує рецептор гістаміну на клітинному рівні. Під час алергічної реакції, число гістамінів багаторазово піднімається, і якщо організм в змозі регулювати цей процес, то запальна реакція не виходить з під контролю. Оливки стимулюють приплив крові і дозволяють зменшити наслідки запальних процесів.
  • Залізо. Чорні оливки – це чудове джерело заліза, який підвищує рівні гемоглобіну і кисню в крові, необхідний для виробництва енергії в клітинах. Залізо є складовим ряду ферментів, у тому числі каталаза, пероксидаза і цитохрому.
  • Допомога травленню. Оливкова олія активізує секрецію гормонів жовчі та підшлункової залози, знижуючи ймовірність утворення жовчних каменів. Крім того, антимікробні властивості олії роблять обволікаючий вплив на гастрит і виразку. Клітковина оливок дозволяє зберігати баланс хімічних речовин і населяючих кишечник мікроорганізмів.

Джерело

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!