7 підступних ворогів краси, які крадуть вашу молодість

7 підступних ворогів краси, які крадуть вашу молодість

Чи реально призупинити динаміку старіння або це неможливо в принципі? Щоб відповісти на це питання, необхідно, перш за все, розібратися, що ж виступає головним ворогом молодості і краси. Які чинники «запускають» незворотні процеси в нашому організмі, які з плином часу не кращим чином позначаються на зовнішності?

Фактори, що ведуть до старіння організму

1. Цукор
Солодке провокує великий перелік запальних процесів в нашому тілі, підвищує артеріальний тиск і сприяє підвищенню показника «поганого» холестерину в крові. Мало категорично відмовитися від цукру, отриманого промисловим шляхом і перейти на сироп топінамбура, сухофрукти і безпосередньо фрукти. Так чи інакше старіння буде наближатися. Безумовно, не потрібно зовсім виключати такі продукти як сухофрукти, мед зі свого меню. Адже в них присутні вітаміни, мінерали. Просто не варто забувати про те, що високий відсоток цукру в раціоні харчування провокує гормональні порушення і раннє старіння.

Плюс до всього, солодке блокує клітинні рецептори, відповідальні за засвоєння вітаміну С. Зазначений вітамін – це потужний антиоксидант і грає важливу роль в утворенні колагену. Якщо виключити солодке зі свого меню, приблизно через місяць результат буде помітний.

2. Стрес
У стані будь-якого стресу організм синтезує більше кортизолу (гормон стресу). Кортизол веде до оксидативного стресу і провокує клітинні запальні процеси. При виробленні кортизолу наднирники активно «витрачають» вітамін С, який, як уже згадувалося, бореться з вільними радикалами.

3. Рафіновані і зіпсовані жири
Жири корисні. Ви здивовані? Мова про свіжі рослинні жири холодного віджиму. І ніяк інакше.
Тут необхідно уточнити. Олії холодного віджиму псуються швидше. А зіпсована олія має прогірклий запах і перетворюється в суцільні вільні радикали (транс-жири) і «запускає» процес старіння. Про користь подібних продуктів вже говорити не доводиться. Не слід використовувати рафіновані і «прострочені»олії. Зберігати олію слід неодмінно в темному місці, в темному склі.

4. Рафіновані продукти харчування і напівфабрикати
До даної категорії продуктів відносяться білий рис, макарони, білий хліб і продукція з білої муки. Вони сприяють піднесенню рівня цукру в крові, як і безпосередньо цукор. На додачу до всього, коли цукор в крові «робить стрибок», піднімається інсулін, а це провокує «підйом» показника кортизолу, який виступає антагоністом для інсуліну.

У напівфабрикатах і перероблених продуктах висока концентрація цукру, низькоякісних жирів і широкий спектр харчових добавок (ароматизаторів, емульгаторів, консервантів, загусників, харчових барвників). Асі це, безумовно, завдає удару по печінці і провокує запалення. А як впливає запалення на красу і молодість, ви вже знаєте.

5.Алкоголь
Трохи про біохімію вина: крім цінних антиоксидантів, у вині присутній незмінний спирт і цукор. Про цукор вже зрозуміло. А спирт виступає не тільки стресовим чинником для тіла, але і шкідливий для печінки. Виходить, що, замість того, щоб виводити шлаки з організму, бідна печінка займається нейтралізацією вина.

6. Гормональні медикаменти
Гормональні препарати мають ряд побічних ефектів. Крім того, всі, що потрапили в організм, і «таблеткові» гормони в тому числі, необхідно вивести. Цю функцію має печінка. Але ж від її здоров’я безпосередньо залежать краса і молодість.

Тут нічого не сказано про фізичні навантаження (або їх відсутність), жалюгідний стан навколишнього середовища, «хімії» в косметичних продуктах, які порушують гормональний баланс, про збої в шлунково-кишковому тракті, дефіцит сну, тютюнопаління та інших згубні для здоров’я, непомітні і підступні фактори. Тому, як «вибудувати» захист організму і вберегти його від негативних впливів, – ваша особиста справа.

7. Непереносимість глютену
Глютен може негативно впливати на здоров’я і виступати фактором захворювань головного мозку, депресивних станів, дисфункцій ШКТ, хвороби Альцгеймера, майже повного переліку аутоімунних недуг, психічних відхилень, алергії і порушень гормонального балансу. Зокрема, глютен «б’є» по рівні естрогенів. А достатній показник естрогену – це гладка і зволожена шкіра. Коли спостерігається дефіцит естрогену, слабшає пружність, еластичність шкіри і виникають зморшки.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!