7 продуктів, які категорично не можна їсти на порожній шлунок. Це краще знати.

7 продуктів, які категорично не можна їсти на порожній шлунок. Це краще знати.

Це краще знати.

Певні продукти натщесерце не рекомендуються. Незважаючи на те, що деякі продукти, такі як фрукти і овочі, дуже корисні, для них теж існують певні правила. 

Якщо їх не бажано їсти натщесерце, це не означає, що вони шкідливі для здоров’я. Вони мають певні властивості, які не підходять для порожнього шлунку і повинні поєднуватися з іншими продуктами.

І ось 7 з них.

1. Помідори.

Хоча помідори повні антиоксидантів, вітамінів і мінералів, вони поєднуються з кислотою в шлунку і викликає біль, підвищену кислотність або рефлюкс.

Також не рекомендується їсти цитрусові натщесерце, якщо у вас проблеми з стравоходом або виразка.

2. Газовані напої.

Це само собою зрозуміло. Газовані напої натщесерце? Ні в якому разі. Дослідження показали, що вони підвищують ризик розвитку раку, серцевих захворювань і діабету. Одна така вода містить майже 10 чайних ложок цукру. 
Це підвищить рівень цукру в крові в 8 разів більше, якщо пити її на порожній шлунок.

3. Листкова випічка.

Якщо ви любите снідати листкової випічкою, то пора зупинитися і задуматися. Такі смаколики повні дріжджів, які можуть дратувати стінки шлунка і викликати метеоризм.

4. Пряна і гостра їжа.

Пряні і гострі страви можуть викликати подразнення шлунка і пошкодження слизової оболонки через підвищений рівень кислоти.

Пряна їжа може також викликати гастрит. Ні в якому разі не їжте її натщесерце.

5. Солодощі.

Подібно газованим напоям, солодощі теж можуть різко підняти рівень цукру в організмі і зашкодити вашій підшлунковій залозі. Люди, які страждають від діабету, тим більше повинні уникати спокуси.

6. Йогурт.

Не дивуйтесь. Йогурт містить кисломолочні бактерії, які корисні для здоров’я. Але !! Але якщо є йогурт натщесерце, то шлунковий сік просто вб’є більшість корисних бактерій.

Це означає, що всі переваги йогурту просто розвіюються. Пийте йогурт після їжі.

7. Груші.

Якщо вам цікаво, чому такий корисний і смачний фрукт опинився в списку, то читайте далі. Волокна в груші дуже важкі для порожнього шлунку і викликають болі в шлунку.

Вони також можуть пошкодити слизову оболонку шлунка. Але от якщо ви змішайте груші з вівсянкою, тоді хвилюватися нема про що.

А ви знали про це?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!