8 старих лайфхаків, які корисні і сьогодні!Спробуйте і ви!

8 старих лайфхаків, які корисні і сьогодні!Спробуйте і ви!

Поради, перевірені поколіннями – це не прості вигадки, які можна зустріти на просторах інтернету. Мудрість потрібно використовувати, тоді і всі справи будуть виконуватися легше і набагато швидше. Підбірка з 8 порад, перевірена ще нашими пра-пра-пра-бабусями точно стане в нагоді в господарстві і повсякденній рутині.

1. Нарізка хліба

Зробити трапезу не просто перекусом, а справжньою перервою зі смачною їжею і красивою сервіровкою допомагають, здавалося б, не особливо значущі деталі. Наприклад такі, як нарізка хліба. Адже якщо він буде нарізаний тонкими, акуратними і красивими шматочками, то буде набагато приємніше, та й калорій менше. Однак з тонкими скибочками часто виникають проблеми – хліб кришиться і ламається. Щоб уникнути цієї проблеми, потрібно використовувати простий прийом: занурити ніж в гарячу воду, швидко його протерти і починати різати хліб.

2. Видалення плями від чорнила

Здавалося б, якщо на одяг потраплять чорнило, то відіпрати його неможливо. Але це не так, щоб виправити ситуацію потрібно діяти швидко. Тканина зі свіжою чорнильною плямою занурюється в молоко, тоді вся фарба сама швидко зійде. Якщо залишаться якісь сліди, то потрібно випрати річ в звичайному режимі.

3. Універсальна варіння яєць

Як часто трапляється, що поки несеш яйце з магазину, воно випадково трісне? Від такої події не застрахований ніхто, але турбуватися не варто. Успішно зварити можна і тріснуті яйця. Для цього потрібно тільки додати в воду трохи оцту. Якщо це зробити, яйце не буде розтікатися.

4. Перша допомога при скалці

Є універсальний метод, який допомагає витягнути зі шкіри будь-яку скалку, навіть найдрібнішу. Причому зробити це можна безболісно і швидко. Все що знадобиться для надання першої допомоги: взяти маленьку баночку, парою або гарячою водою прогріти її внутрішню частину, а потім прикласти до шкіри над скалкою. Оскільки всередині скляної банки або склянки утворюється підвищений тиск, скалка сама вийде зі шкіри. Тільки потрібно переконатися, що баночка або стакан щільно прилягають до шкіри, без просвітів. Зазвичай 5 секунд досить, щоб лайфхак подіяв. При необхідності можна повторити, якщо заноза не вийшла з першого разу.

5. Перевірка масла на натуральність

Якісне вершкове масло – це завжди смачний і ніжний продукт, здатний подарувати масу позитивних емоцій від феєричного смаку. Але як при покупці розпізнати те саме, натуральне і смачне? Досить просто! Потрібно взяти невеликий шматочок паперу, змастити його маслом і підпалити. Справа в тому, що якщо перед вами маргарин або мало якісне масло, то запах від папірця буде різкий і неприємний. А ось натуральне вершкове масло навіть при високій температурі приємно пахне.

6. Свіжий букет

Навіть якщо квіти почали в’янути, є безліч порад, як повернути їм свіжість. Хтось каже додавати в воду аспірин або спирт, хтось замочити на ніч у ванній з холодною водою. Але чомусь мало хто згадує старовинний перевірений метод, згідно з яким потрібно поставити квіти в гарячу воду, а після того як вона охолоне, обрізати кінці стебел і поставити букет у холодну воду. Здається дивно, але діє.

7. Роз’єднання склянок

Після миття посуду, або навіть під час цього процесу часто трапляється, що дві склянки, поставлені один в один, злипаються між собою і ніяк не хочуть роз’єднуватися. Щоб швидко вирішити проблему, потрібно використовувати перевірені прийоми фізики. Нижній стакан потрібно опустити в гарячу воду, а в верхній налити холодну. Такий нехитрий прийом допоможе швидко їх роз’єднати.

8. Довгий вогонь

Під час відпочинку на природі або в поході часто можна зіткнутися з проблемою, що сірники швидко гаснуть. Щоб зробити їх вогонь більш стійким до природного впливу, потрібно ножем зробити на них кілька надрізів. Це допоможе посилити полум’я, так що багаття  розвести набагато простіше.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!