9 переваг насіння гарбуза, про які ви, ймовірно, не знали!

9 переваг насіння гарбуза, про які ви, ймовірно, не знали!

Багато людей задаються питанням, чи можуть вегетаріанці задовольняти свої потреби в білку. Це не дивно, так як білок є гарячою темою серед людей, що піклуються про своє здоров’я.

Якщо ви стурбовані енергетичними рівнями, мозковим фокусом або здоров’ям кісток, білок безумовно є важливим живильною речовиною, який вам необхідний в раціоні.

Більшість з нас тепер знають про те, що тварини джерела білка – це не найкорисніші варіанти , які ми можемо собі уявити. І саме тут вступають в гру насіння.

Насіння, безумовно, є найбільш втраченими з виду джерелами цінних поживних речовин, хоча їх популярність зростає в останні роки.

Конопля, льон і Чіа добре відомі своїм високим вмістом білка, але є ще один подарунок від природи, який володіє такими ж цілющими властивостями і багатьма іншими поживними речовинами.

Ми говоримо про насіння гарбуза . Це дивовижне насіння є не тільки фантастичним джерелом необхідних поживних речовин, як білок, але воно також чудове. Щоб скористатися їх перевагами, виберіть сире, органічне насіння гарбуза замість смажених солоних сортів, які розпорошуються шкідливими пестицидами.

Ви також можете споживати насіння гарбуза у вигляді білка насіння гарбуза або в складі рослинного білкового порошку. Просто переконайтеся, що ви купуєте органічні білкові порошки.

Ще не впевнені? Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про користь насіння гарбуза для здоров’я.

1. Насіння гарбуза насичене залізом.
Насіння гарбуза – одне з кращих рослинних джерел заліза. Вживання всього ¼ чашки насіння гарбуза в день буде покривати 16 відсотків вашої щоденної потреби в цьому важливому мінералі.

2. Насіння гарбуза є протизапальними і лужними
Сире насіння гарбуза насичене натуральним хлорофілом, який відомий своєю здатністю очищати і підлужнювати ваше тіло. Завдяки підлужнюванню крові, насіння гарбуза допомагають зменшити запалення, викликане раціоном або нездоровим способом життя.

3. В насіння гарбуза високий вміст волокна
Всього ¼ чашки насіння гарбуза містять 5 г клітковини. Як ми всі знаємо, волокно допомагає нашому організму перетравлювати їжу, регулює рівень цукру в крові. Крім того, перетравлювання білка з насіння гарбуза набагато краще в порівнянні з іншими рослинними білковими джерелами, такими як зерна, горіхи і боби.Звичайно, ми не можемо забути про білках! Насіння гарбуза – відмінне джерело білка. Вони також містять велику кількість триптофану, амінокислоти, яка підсилює виробництво серотоніну в організмі, підвищуючи ваш настрій і психічне здоров’я.

5. Насіння гарбуза є неалергенним
Горіхи і насіння багаті білком, клітковиною і корисним жиром, але якщо у вас алергія на горіхи, це може викликати деякі ускладнення. Добре, що насіння гарбуза не алергени.

6. Насіння гарбуза багате цинком
Насіння гарбуза повні цинку – мінерал, який дуже важливий для виробництва гормонів, вуглеводного обміну, імунного здоров’я, здоров’я шкіри і нігтів. Вживання ¼ чашки насіння гарбуза в день буде покривати 23% ваших щоденних потреб.

7. Насіння гарбуза – хороше джерело здорового жиру
Насіння гарбуза містять велику кількість омега-3 жирних кислот і мононенасичених жирів, які добре відомі своєю здатністю запобігати (і зменшувати) запалення і захищати здоров’я серця. Вони можуть також допомогти збалансувати рівень цукру в крові, поліпшити здоров’я травної системи і регулювати настрій.

8. Насіння гарбуза володіють міцними антимікробними властивостями
Насіння гарбуза можуть допомогти вашому організму видалити небезпечні мікроби, наприклад, паразитів. Регулярне споживання цього дивовижного насіння також знижує ризик розвитку дріжджових інфекцій.

9. Насіння гарбуза насичене магнієм
Насіння гарбуза насичене магнієм – основним мінералом, який відповідає за більш ніж 300 різних біохімічних реакцій в організмі. Дефіцит магнію може призвести до безсоння, втоми, головного болю, запорів і проблем психічного здоров’я.

Як використовувати насіння гарбуза

Існують різні способи вживання насіння гарбуза:
Їжте їх без приготування.
Додайте насіння в вівсянку.
Додайте насіння в супи і салати.
Додайте насіння до фруктових салатів.
Додайте насіння в коктейлі.
Додайте насіння до картоплі.
Використовуйте їх у вигляді білкового порошку для приготування коктейлів.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!