Активоване вугілля – продукт для нашої краси!

Активоване вугілля – продукт для нашої краси!

Що таке активоване вугілля?
Назва «вугілля» багатьох бентежить. Але активоване вугілля – це не ті вуглинки, на яких смажать шашлик. Активоване вугілля є вугілля, оброблене киснем, з якого видалена вода. Це робиться для того, щоб вугілля стало більш пористим. Що ж робить активоване вугілля, коли ми його випиваємо при розладах шлунка?
Активоване вугілля діє як потужний магніт, що притягує домішки, токсини, забруднення – переважно органічні. Ця властивість вугілля допомагає навіть при отруєнні хімікатами і зіпсованими продуктами харчування. До речі, не дарма найефективніші фільтри для очищення води містять вуглець (вугільні фільтри), там теж «працює» активоване вугілля.
Активоване вугілля очищає не тільки шлунок
Тепер зрозуміло, як вугілля може допомогти при схудненні. Він діє як відмінний детокс. Очищення шлунка є однією з перших заходів, коли хочеться якісно схуднути. Природно, слід знати, що таким детоксом не варто захоплюватися, тому не слухайте порад приймати активоване вугілля щодня. Активоване вугілля лише допоможе підготувати організм до нової дієти і нового способу життя.
Очищаючу властивість активованого вугілля логічно використовувати не тільки при отруєнні. Якщо вугілля здатне витягати токсини і бруд, то варто використовувати цю його здатність і для нашої шкіри.
Маски на основі активованого вугілля добре очищають шкіру, навіть глибоко в порах. Це дозволяє застосовувати їх як профілактику прищів і вугрів. Застосовувати активоване вугілля на шкіру слід 1 або 2 рази на тиждень. Перш за все, косметика з активованим вугіллям призначена для жирної шкіри з великими порами. Такі засоби можна робити самостійно, а можна купити готовий продукт.
 Засоби з активованим вугіллям своїми руками
Увага! При роботі з активованим вугіллям варто враховувати, що він залишає брудні плями на одязі і на шкірі. Тому дійте акуратно. Правда, ці плями легко змиваються.
• Активоване вугілля для відбілювання зубів
Вуглець чистить забруднення дуже ефективно, видаляючи наліт. Привертає в цьому рецепті і його повна натуральність. Використовувати відбілювання з вугіллям треба не частіше 1-2 разів на тиждень, щоб уникнути стирання зубної емалі.
Для рецепту нам потрібно зубна паста, зубна щітка і порошок активованого вугілля. Іноді вугілля вже випускається в порошковій формі (в капсулах). Але якщо вугілля в таблетках, то його треба потовкти.
Нанесіть пасту на зубну щітку і занурте щітку в вугільний порошок, щоб паста повністю покрилася шаром порошку. Чистіть зуби як зазвичай. Природно, рот і зуби після такого чищення матимуть чорний наліт. Його слід виполіскувати за допомогою звичайної води.
 • Маска з активованим вугіллям
Ця маска підходить для будь-якого типу шкіри, але перед використанням краще зробити тестування на ділянці шкіри, щоб зрозуміти, чи немає алергічної реакції. Робити це можна на руці, і почекати 24 години. Слід також зазначити, що вугільні маски схожі за дією на глиняні, але косметологами визнається, що вугілля – більш чистий інгредієнт, ніж глина.
Складові:
– 1 чайна ложка активованого вугілля
– 1 чайна ложка гелю алое вера (або чистого соку алое вера)
– 1 чайна ложка води
– 5 крапель олії чайного дерева
– 1 щіпка морської солі
Змішати все в невеликому контейнері і нанести на обличчя тонким шаром. Дати масці висохнути, а потім – змити. Ця маска очищає пори шкіри, видаляє надлишки шкірного сала, матує шкіру.
 • Скраб для шкіри з активованим вугіллям
Спосіб приготування:
– Взяти дві таблетки активованого вугілля.
– Додати половину або одну чайну ложку води. Залиште на кілька хвилин, таблетки почнуть пузиритися по мірі всмоктування води.
– Додати чайну ложку алое вера (соку або гелю).
– Стільки ж меду.
– Додати чайну ложку цукру. Намагайтеся не використовувати сіль, оскільки вона зневоднює шкіру.
– Все ретельно перемішати і нанести на обличчя. Залишити на 20-30 хвилин на обличчі. За цей час склад висохне.
– Змити маску-скраб чистою водою.
 • Мило з активованим вугіллям
Вугілля і мило – здається, що два цих поняття суперечать один одному. Однак це не так. Активоване вугілля часто використовується в формулах саморобного та лікувального мила. Адже, як ми з’ясували вище, вугілля витягує всі токсини і забруднення. Мило з вугіллям часто радять для тих, хто страждає акне. І багато, хто пробував, підтверджують, що акне значно полегшується, майже проходить.
Мило з активованим вугіллям не шкодить шкірі, його можна використовувати безбоязно, хоча декого бентежить чорний колір миючого засобу. Вугільне мило можна купити у тих, хто варить мило самостійно, або зробити його самому. Рецепт простий: в звичайний базовий склад додається порошок активованого вугілля. Можна розтопити звичайне дитяче мило і додати порошок туди, сформувавши новий брикет мила.

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!