Чому почорніло листя на кімнатних рослинах, та що з цим робити?

Чому почорніло листя на кімнатних рослинах, та що з цим робити?

Кімнатні рослини потребують в зимовий період ретельного догляду.

Ви могли помітити, що кінчики листя у ваших рослин чорніють і сохнуть. Це з часом може призвести до того, що по краях з’являться великі коричневі ділянки, які поступово стануть сухими або м’якими, а листя зів’яне.

Причини:

Листя починає чорніти від недостатньої вологості повітря. Це може спричинити зависока температура у приміщенні. Пам’ятайте, що кімнатні рослини слід вирощувати при температурі  16-20 градусів.
Листя може чорніти від протягів. Холодний потік повітря здатний висушувати листя, тому ми вам радимо перенести рослину в інше місце.
Також чорні плями на листі можуть свідчити про пересушення або загнивання коренів.
Прямі сонячні промені можуть спричинити опіки на листі.
Поради
Підливайте рослину водою кімнатної температури. Не тримайте хвору рослину під прямими сонячними променями та слідкуйте за вологістю повітря. Якщо земля у вазоні дуже суха, то помістіть горщик у відро з водою, щоб пересушене коріння повністю просочилося рідиною.

Воду з-під крана краще на кілька днів залишити, щоб відстоялася, а тоді використовувати для поливу.

Пам’ятайте, що рослина, у якої чорніє листя, перебуває у стресовому стані. Вона вам намагається показати, що потрібно щось змінити в догляді. Не давайте власним вазонам переживати стресові ситуації, тоді все буде добре!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!