Чому забороняється їсти сіль?

Чому забороняється їсти сіль?

 

Чому забороняється їсти сіль?
Напевно немає продукту простішого і звичнішого, а також більш незамінного, ніж сіль – вона безумовно є на кожній кухні і без її додавання не обходиться приготування жодної страви.

Варто відзначити, що в різні часи до солі ставилися по-різному: в давнину вона, нарівні з іншими спеціями, цінувалася надзвичайно дорого, а зараз стали поголовно твердити про її шкоду для здоров’я і зараз навіть прийнято називати сіль “білою смертю”.

Як же все-таки ставитися до вживання цього звичного і буквально незамінного продукту і чи дійсно сіль настільки шкідлива для організму ?!

Ну по-перше, не можна не відзначити і складно переоцінити важливість використання такого продукту, як сіль в кулінарії – без неї практично неможливо уявити смак їжі – їжа здавалася б нам прісною і несмачною, ну а також сіль у багатьох випадках виступає в якості консерванту допомагає зберігати продукти протягом тривалого часу.

Крім цього, сіль дійсно необхідна для нормального функціонування нашого організму, який не здатний самостійно виробляти цю речовину і повинен отримувати достатню його кількість ззовні. Недолік солі може викликати різні проблеми зі здоров’ям, такі як порушення перенесення кисню і поживних речовин, а також передачі нервових імпульсів, також можливе зниження кров’яного тиску, погіршення роботи нирок …

Однак не варто також недооцінювати і шкоду, яку здатна принести звичайна кухонна сіль, правда здебільшого таке можливе тільки в тих випадках, коли її вживання перевищує необхідну норму. До того ж сіль здатна накопичуватися в організмі, відкладаючись потім в суглобах, на стінках судин або на деяких органах, що призводить потім до різних захворювань.

Тому в споживанні солі завжди слід знати міру (добова норма даного продукту дорівнює 15 грамам) і не перевищувати її. Ну і до речі, з’їдені за один раз більше 300 грамів кухонної солі призводять до летального результату.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!