Ефективний еко-відбілювач для речей, який працює краще будь-якого магазинного продукту

Ефективний еко-відбілювач для речей, який працює краще будь-якого магазинного продукту

Білий колір залишається модним і актуальним в усі часи. Білосніжні блузки додають жіночому вигляду свіжості, легкості і елегантності, білі сорочки перетворюють будь-якого чоловіка, надаючи йому впевненості і шарму.

На жаль, потрібно чимало зусиль, щоб зберігати первозданну білизну таких речей. Добре, що в кожному будинку є один натуральний засіб, за допомогою якого можна легко і просто відбілити сорочки і блузки.

Як відбілити речі за допомогою перекису водню

Для цього потрібно використовувати 3% -й розчин перекису водню. Завдяки своїй здатності вивільняти активний кисень, цей незамінний помічник легко позбавить білий одяг від сіруватого нальоту.

1. Додайте чайну ложку перекису до 2-х літрів теплої води . Потримайте в отриманому розчині білі речі протягом 20 хв. Для якісного відбілювання періодично перевертайте одяг. Потім гарненько прополощіть його в чистій воді.

2. Змішайте 1 склянку оцту і 2 склянки теплої води . Замочіть в цьому розчині одяг на 20 хв. А тим часом приготуйте кашку з 1 ст. ложки перекису водню, 1 ст. ложки солі і півсклянки харчової соди.

Дістаньте білі речі з води і нанесіть кашку на самі забруднені місця. Через 15-20 хв. навіть сильні плями зникнуть без сліду. Після цієї процедури обов’язково виперіть одяг.

Рекомендуємо всім використовувати цей простий домашній відбілювач, так як він не викликає алергії і ефективно справляється зі своїм завданням.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!