Фантастична детоксикація: ви можете усунути токсини під час сну!

Фантастична детоксикація: ви можете усунути токсини під час сну!

Багато людей застосовують цей простий спосіб для усунення токсинів з організму і вельми успішно!Вони виводять токсини через шкіру стоп під час сну.

Це свого роду компрес, який закріплюється на підошвах ніг і перебуває в такому положенні протягом сну.

Через забруднення навколишнього середовища, неправильного харчування, хімічних лікарських засобів, і т.д., ми накопичуємо багато токсинів з плином часу.І ці токсини можуть викликати погане самопочуття і різні захворювання, так що завжди важливо приділяти увагу детоксикації організму.Ця детоксикація надзвичайно ефективна і робить позитивний вплив на організм: підвищення настрою, зменшує біль в суглобах, зменшує набряк ніг, щиколотки, головні болі і не тільки.

Інгредієнти:

5 зубчиків свіжого часнику

1 невеликого розміру цибулина
Самоклеюча пов’язка, ватяні диски або бинт

шкарпетки х / б

приготування:

Дрібно нарізати часник і цибулю, довести воду (100-120 мл) до кипіння, додати часник і цибулю і варити протягом 3-5 хвилин.

Зачекайте, поки вода охолоне приблизно 20 хвилин, а потім помістіть невелику кількість засобу на ватяний диск або бинт, потім покласти на стопу і закріпити самоклеющою пов’язкою в центрі стопи і надіньте шкарпетки.

На наступний ранок, зніміть марлю. Ви побачите, що компрес буде темним через токсини, які вийшли з вашого тіла.

Рекомендується застосовувати такий компрес через день протягом першого тижня, потім один раз на тиждень протягом місяця. Такий курс ви можете застосовувати кожні 3-4 місяці.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!