Інсульт боїться соснових шишок

Інсульт боїться соснових шишок

Інсульт – гостре порушення мозкового кровообігу, яке супроводжується структурними змінами в головному мозку. Результат захворювання залежить від швидкості і якості наданої медичної допомоги. Найчастіше інсульт призводить до смерті або стійкої інвалідності. Тому профілактика і лікування наслідків інсульту має величезне значення.

У народній медицині для цих цілей використовується настоянка зрілих соснових шишок на спирту або горілці з додаванням домашнього оцту.

5 зрілих соснових шишок роздрібнити і залити 250 мл 70% -ного спирту або якісною горілкою. Настоювати при кімнатній температурі 10 днів. Потім процідити і додати 1 чайну ложечку домашнього яблучного оцту (або ж виноградного).

Приймати цю настоянку потрібно кожен день перед сном, додавши 1 чайну ложку в стакан вашого улюбленого чаю. Головне, щоб він був неміцним. Добре, якщо ви додасте в нього ще й натурального меду.

Цей засіб використовується для розрідження крові, він очищає судини головного мозку, перешкоджає і блокує загибель нервових клітин, сприяє відновленню координації рухів і мови.

Курс лікування цими ліками – досить довгий, близько півроку. І пам’ятайте: цей засіб – допоміжний!

Ні в якому разі не відмовляйтеся від лікування, призначеного лікарем.

Будьте здорові!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!