ЙОДНА СІТКА: ЦІЛЮЩІ ВЛАСТИВОСТІ ПРОСТИХ ЛІНІЙ

ЙОДНА СІТКА: ЦІЛЮЩІ ВЛАСТИВОСТІ ПРОСТИХ ЛІНІЙ

Можна нарахувати не менше двадцяти різних захворювань, при яких полегшити стан людини можна шляхом накладення йодної сітки.

За допомогою йодної сітки можна:
– виявити дефіцит йоду в організмі;
– вилікуватися від кашлю;
– перемогти нежить і застуду;
– прискорити загоєння ударів;
– лікуватися жінкам під час вагітності.

Як робити йодну сітку?
Йодну сітку на шкіру наносять за допомогою ватних косметичних паличок – тих же самих, що зазвичай застосовуються для чистки сірки у вухах. Таку паличку потрібно вмочити в 5% -ний розчин йоду і намалювати на тілі грати з вертикальних і горизонтальних смуг.
Величина «осередків» ідеальної йодної сітки зазвичай становить близько 1 квадратного сантиметра.
Проникаючи крізь шкіру в м’язові тканини і кровоносні судини, йод згубно діє на хвороботворні мікроорганізми, згортаючи їх білки.
Секрет сітки полягає в тому, що завдяки «осередкам» певного розміру групи бактерій виявляються відірваними один від одного і стрімко гинуть.
Йод чудово справляється саме з тими бактеріями, які проникають в організм через шкірні пори.
Йодна сітка при нестачі йоду в організмі.
За статистикою, майже третину населення земної кулі страждає від нестачі йоду в організмі, який стає причиною патологій щитовидної залози, а для вагітних жінок може обернутися народженням фізично і розумово неповноцінних дітей.

Для того, щоб визначити, чи вистачає вашому організму йоду з продуктів харчування, необов’язково здавати аналізи – досить нанести йодну сітку.

Найкраще її розташувати на внутрішній частині стегна. Якщо вже через три години від неї не залишиться жодного сліду, потрібно терміново бігти до лікаря і просити, щоб виписав найефективніші препарати для лікування йододефіциту.
Якщо йод встигне вбратися в шкіру протягом 6-8 годин, це буде означати, що невеликі проблеми з надходженням йоду в організм є, але їх можна вирішити за рахунок включення в щоденний раціон морської риби, морепродуктів, морської капусти та іншої їжі, багатої цим елементом.
У абсолютно здорових людей, які не зазнають нестачі йоду, сліди від сітки зникають лише після закінчення доби.
Чим корисна йодна сітка при нежиті та застуді?
Для тих, хто шукає способи, як швидко вилікувати нежить, йодна сітка стане дуже зручним рішенням. В даному випадку її наносять дуже тонкими і акуратними лініями на перенісся і крила носа. Діяти бажано обережно, оскільки на обличчі, так само, як і на шиї, великий ризик утворення опіків від йоду: шкіра почервоніє, облупиться і облізе. При застуді має сенс розташувати сітку на ступнях ніг і в області литкових м’язів.

Йодна сітка при ударах.
Якщо ви не знаєте, як вивести синяк, то знову виручить та ж сама універсальна йодна сітка. Правда, нею не варто користуватися в перші ж години після удару: рекомендується робити це лише через добу після забитого місця. Справа в тому, що навіть незначна травма зазвичай супроводжується набряком тканин, а подразнююча дія йоду аж ніяк не сприятиме його розсмоктуванню.

Грамотний підхід полягає в тому, щоб спочатку впливати на забите місце холодом – шматком льоду, загорнутим у тканину. І лише на наступну добу можна буде почати лікування йодом.

Йодна сітка при вагітності.
Жінкам, які готуються стати мамами, йодними сітками рекомендується користуватися для заповнення дефіциту йоду в організмі. До того ж, це засіб допоможе впоратися з ознаками застуди, адже у виборі готових фармакологічних препаратів вагітним доводиться проявляти особливу пильність, а йод вважається екологічно чистими і безпечними ліками. Важливо не доводити турботу про власне здоров’я до крайності і радитися з лікарем.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!