Капни 5 крапель на руки і протри обличчя, щоб стерти зморшки і плями на обличчі всього за 15 днів!

Капни 5 крапель на руки і протри обличчя, щоб стерти зморшки і плями на обличчі всього за 15 днів!

 

ТОП-9 натуральних олій, які врятують від зморшок.

На жаль, час позначається не кращим чином на шкірі, і багатьох жінок це всерйоз турбує. Складно знайти людину, яка чекала би появи зморшок або пігментних плям, але в домашніх умовах їх  важко запобігти. Втім, є дієвий засіб, який допоможе вашій шкірі, як можна довше зберігати свіжість і молодість. Йдеться про натуральні олії, які ви зможете відшукати майже в будь-якій аптеці. На які з них слід звернути особливо пильну увагу?

1. Мигдальна
Мигдаль має безліч корисних речовин, які здатні принести користь всьому організму і шкірі зокрема. У маслі мигдалю міститься чимало ненасичених жирів і білків, що надають живильну дію на шкіру. Також не варто забувати про користь кальцію, магнію та інших речовин. Жінки, які користуються такою олією, часто відзначають не тільки розгладження зморшок, а й невеликий ефект освітлення шкіри. Незамінна для в’янучої шкіри

.

2. Жожоба
Багато хто не знає, як виглядає жожоб, і це не дивно, адже рослина поширена в першу чергу в пустелях Північної Америки. Вона виділяє олію, яка є унікальною за своїм складом. В ній є колаген, максимально наближений до того, який виробляє організм людини

.

3. Касторова
Найчастіше цю олія купують жінки, охочі зміцнити вії або волосся, але у неї є й інша відмінна властивість: живлення шкіри навколо очей. У ній чимало легкозасвоюючих кислот, та на противагу іншим оліям, вона не залишає на шкірі жирної плівки

.

4. Оливкова
Мабуть, складно знайти засіб більш універсальний. Вона незамінна і для внутрішнього застосування, і для зовнішнього. Така олія відноситься до базових, а це значить, що її можна збагатити іншими компонентами, додавати в улюблений крем для обличчя.

5. Шипшина
Вже давно відомо, що в олії шипшини дуже багато різних жирних кислот, більшість з яких підсилюють захисні функції шкіри. Крім того в ній є вітамін А, який протистоїть віковим змінам, та вітамін С, що оберігає епідерміс від вільних радикалів.

6. Обліпиха
У олії обліпихи присутні речовини, завдяки яким в шкірі відновлюється жировий баланс. Після використання олії шкіра стає насиченою, але при цьому не жирніє. Крім того в ній є протизапальні компоненти. Ефект омолодження досягається завдяки фруктовим кислотам. Крім того, за допомогою олії ви зможете вирівняти тон шкіри, зняти роздратування.

7. Льон
Лляна олія має суттєву відмінність від інших олій – в першу чергу, ідеться про наявність в ній протеїнів. Завдяки цьому засіб має омолоджуючий ефект. Якщо ви будете систематично користуватися нею, то помітите ефект ліфтингу. Це особливо корисно для жінок, бажаючих «підтягнути» овал обличчя.

8. Кокос
Більшість жінок користуються цією олією, як дієвим засобом для харчування й зміцнення волосся, проте на цьому її позитивні якості не закінчуються. В ній міститься достатня кількість кислот, які допомагають досягати ефекту омолодження. У свою чергу, тіамін сприяє усуненню висипань. Сфера дії кокосової олії досить обширна. Багато жінок використовують її замість крему для засмаги, відзначаючи, що вона прекрасно захищає шкіру і перешкоджає виникненню опіків.

9. Персик
Засіб має багатий вітамінний склад, завдяки якому шкіра стає більш м’якою і зволоженою. Напевно, ви не раз чули слова: «Шкіра, як персик». З цією олією ви без проблем досягнете такого ефекту, якщо перейдете до її систематичного використання.

Кожна з перерахованих олій має свої безперечні переваги, і лише вам вирішувати, яка з них найбільше підійде вашій шкірі. Експериментуйте і шукайте для себе найкращий варіант. Жінки, які є власницями жирного типу шкіри, нерідко побоюються користуватися цими засобами, вважаючи, що це лише посилить проблему. Насправді це міф, який ви і самі зможете швидко розвінчати.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!