Колір яєчного жовтка може багато розповісти про здоров’я курки

Колір яєчного жовтка може багато розповісти про здоров’я курки

Яйця входять до основних продуктів людського раціону, і це не дивно.

Яйця є джерелом цілого ряду вітамінів і мікроелементів, необхідних для повноцінної та тривалого життя. Всупереч думці, поширеній в широких масах, даний компонент обов’язковий до вживання не тільки дітьми і спортсменами.

Їх можна використовувати як повноцінну страву у вигляді омлету, або ж додавати до інших страв.

Корисність яйця: тест на колір жовтка
Користь яйця можна визначити за його кольором. Отже, ми взялися проводити експеримент. У нас три яйця: фермерські, з ринку та супермаркету. Розбиваємо кожне яйце в окрему місткість. Ось що ми отримали: колір жовтка курячого яйця, купленого на місцевому ринку: світло-помаранчевий, колір жовтка з супермаркету: жовтий, колір жовтка фермерського курячого яйця: помаранчевий.

1. Найкорисніший є помаранчевий жовток.

Курка, яка знесла таке яйце, є здоровою, а її раціон насичений корисними речовинами та мікроелементами. Вони їдять достатньо рослин та комах. Також вони отримують достатньо сонячного світла, адже ростуть в майже природньому середовищі. Найкорисніші яйця є від курей, які вирощуються на вигоні.

У таких яйцях кількість корисних речовин в декілька разів вище, особливо вони багаті на жирні кислоти та вітаміни А й Е.

2. Світло-помаранчевий жовток.

Ці яйця є середньої якості. Вони звичайно корисніші від жовтих жовтків, але не містять такої кількості мінералів та вітамінів, як помаранчеве яйце. Такі кури не вирощувалися у природному середовищі, але все ж мали доступ до невеликих ділянок випасу. Інколи причиною такого кольору може бути і раціон.

3. Жовтий колір жовтка 

Ці яйця володіють найменшою поживною цінністю для людського організму. Ці кури ніколи не бачили газон та комах. Їх тримають лише в закритих приміщеннях. Харчуються ці птахи лише рослинною їжею. Краще обирайте яйця, які вирощенні на фермі. Їх вартість буде виправдана їх високою якістю.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!