Короткі поради на кожен день.Господині на замітку!

Короткі поради на кожен день.Господині на замітку!

 

Пропонуємо Вашій увазі короткі поради-лайфхаки, які можуть трохи або кардинально поліпшити ваше життя прямо зараз.

1.Щоб кетчуп лився з пляшки швидше, застроміть в нього соломинку, а потім витягніть.

2.Якщо вам потрібно відміряти потрібну кількість меду за допомогою мірної ложки або склянки, попередньо змастіть інструмент олією, щоб мед на ньому не залишився.

3.Якщо один стакан застряг в іншому – не проблема. Налийте в верхній холодну воду, а потім опустіть обидва на хвилину-другу в гарячу.

4.Щоб отримати з апельсина або лимона більше соку, покатайте їх по столу перш ніж розрізати.

5.Для того, щоб біле вино залишалося холодним, заморозьте виноградини і використовуйте їх замість кубиків льоду.

6.Відокремити жовток від білка простіше простого: розбийте яйце на тарілку. Потім візьміть порожню пластикову пляшку, трохи стисніть, щоб вийшла частина повітря, піднесіть до жовтка, і він легко втягнеться в пляшку.

7.Часниковий запах з рота можна видалити декількома способами: випити склянку молока, пожувати петрушку, кірку лимона або кавове зернятко.

8.Тверді сливи, недостиглі помідори та грона винограду можна зберегти свіжими протягом декількох тижнів у дрібному сухому піску або сухій тирсі.

9.Якщо хочете перевірити,  чи свіжі консерви, які ви збираєтеся відкрити, натисніть на дно банки так, щоб на жерсті утворилася вм’ятина. Якщо згодом втиснуте місце почне трохи випрямлятися – консерви зіпсовані. Рішуче викидайте їх.

10.Якщо ви хочете зустріти Новий рік в більш-менш ясній свідомості, і додивитися до кінця святкову телепрограму, то… Не поспішайте закушувати першу чарку горілки салатом – це груба помилка! Будь-яка рибна закуска, починаючи від кільки до осетрини, добре підготує ваш стравохід до спиртного і надійно захистить вас від швидкого сп’яніння, І не забудьте, що коньяк, лікери, портвейни і будь-які вина, що містять цукор, є десертними і п’ються на ситий шлунок.

11.Якщо скло окулярів протерти  гліцерином то вони не будуть потіти.

12.Чим біліше борошно, тим менше в ньому міститься білків, вітамінів групи В і мінеральних солей. Тому сніданок зі склянки чаю і білої булочки не можна визнати задовільним. Додайте хоча б скибочку житнього хліба.

13.Коли миєте вікна, протирайте їх вертикально всередині і горизонтально зовні. Якщо після закінчення роботи ви побачите смуги, то будете знати, з якого вони боку.

14.Видаліть білі плями солі зі шкіряного взуття за допомогою розчину з однієї столової ложки оцту і склянки води.

15.Щоб видалити неприємний запах зі спортивного взуття, насипте в них трохи соди і залиште на день.

16.Прилиплі цінники легко відійдуть, якщо потримати їх під струменем гарячого повітря з фена .

17.Золотому кільцю можна повернути блиск, якщо потримати його в солодкій воді, а потім почистити губною помадою.

18.Щоб свічка горіла яскраво і довго, не запливаючи протягом всієї романтичної вечері, попередньо потримайте її якийсь час в підсоленій воді.

19.Щоб очистити свічники від налиплого на них воску, покладіть їх у морозильну камеру хвилин на 20. Після цього віск відійде без проблем.

20.Втягати нитку в голку буде легко, якщо скропити кінчик лаком для волосся.

21.Проведіть по зубчиках застряглої блискавки простим олівцем – графіт в цьому випадку буде працювати як мастило.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!