Користь чи шкода від ароматичних свічок?

Користь чи шкода від ароматичних свічок?

Ароматичні свічки люблять багато людей. Хтось запалює їх, коли приймає розслаблюючу ванну. Хтось таким чином хоче розділити інтимний момент з коханим. Свічки можуть підняти настрій швидше, ніж алкоголь або хороше кіно.

Але останні дослідження показують, що від них набагато більше шкоди, ніж користі.

Професор Алістер Льюїс з Національного центру атмосферних досліджень в Університеті Йорка довела, що майже у всіх ароматичних свічках для створення потрібного ефекту використовується один і той же  формальдегід . При нагріванні він перетворюється в отруйний газ!

Але що саме токсичне в ароматичних свічках?

Лимонен . Він використовується в ароматичних свічках для забезпечення запаху цитрусових.

Не обманюйте себе. Ароматичні свічки із запахом лимона завжди використовують цей хімікат, а не натуральні інгредієнти.

У звичайному житті ця речовина цілком безпечна. Воно використовується в якості ароматизатора для харчових продуктів і миючих засобів. Але коли молекули лимонна реагують з озоном, вони перетворюються в токсичний формальдегід.

Так як більшість будинків мають пластикові склопакети, формальдегід залишається в будинках надовго. І завдає тривалу шкоду всім членам сім’ї.

Британський МОЗ називає цю речовину канцерогеном, що провокує рак.

Доктор Льюїс каже, що якщо ви ніяк не можете відмовитися від ароматичних свічок, хоча б  відкривайте вікна і двері  після їх використання. Провітрюйте  приміщення!

Ну а все-таки краще перестати їх купувати зовсім!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!