Кожного літа купую 3 кг смородини, щоб приготувати кілька банок цього божественного напою

Кожного літа купую 3 кг смородини, щоб приготувати кілька банок цього божественного напою

Чорна смородина виділяється серед інших ягід насиченим смаком, а характерна кислинка робить її ідеальною для приготування варення і не тільки.

Інгредієнти:

Смородина – 3 кг
Вода – 5 л
Цукор – 2 кг

Приготування

Перший етап – підготувати сировину. Мити смородину не можна, інакше можна випадково видалити природні дріжджі й сусло не забродить. Просто переберіть ягоди, видаляючи зіпсовані, а потім ретельно розчавіть смородину руками або качалкою.

Розчиніть 1,5 кг цукру у воді та залийте смородину рідиною. Для бродіння вибирайте більшу місткість, оскільки вона не має бути заповнена більше, ніж на дві третини. Коли переллєте смородиновий морс в тару, одягніть на шийку гумову рукавичку і поставте тару в тепле місце (від 18 до 25 градусів).

Залиште смородину бродити на 3 тижні. Потім перевірте напій, додайте цукор, що залишився, якщо він здасться вам занадто кислим, і залиште ще на 3 тижні.
Через 6 тижнів смородинове вино буде готове, залишиться тільки перелити його через трубочку у банки та зберігати в темному прохолодному місці.

В цілому приготування смородинового вина займає не більше як годину, тільки розтягнути його треба на кілька місяців. Головне – вчасно згадати, що у вас готується вино. Воно має яскравий смак і аромат, а значить підходить до м’ясних і гострих страв, особливо до смаженого і копченого м’яса, а також до грибів.

В середньому у вас вийде близько 7 літрів відбірного домашнього продукту. А вам сподобався наш рецепт?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!