Лікування п’яткової шпори перевіреними рецептами

Лікування п’яткової шпори перевіреними рецептами

Від неї звільнитися важко, так як шпора – кісткове розростання у вигляді шпильки.

П’яткова шпора – захворювання, обумовлене розростанням кісткової тканини у вигляді шипа на підошвенній або задній поверхні п’яткової кістки. Схильність до розвитку п’яткової шпори мають люди з надмірною вагою, захворюваннями хребта (остеохондроз) і великих суглобів нижніх кінцівок (артрози, артрити), плоскостопістю, а також спортсмени-бігуни, танцюристи.

симптоми

  • Сильна, пекуча біль по нижній поверхні п’яти при ступанні на хвору ногу.
  • Біль виникає на початку ходьби, потім протягом дня біль вщухає, а до вечора знову посилюється.
  • При вираженому загостренні біль набуває постійного характеру і призводить до втрати працездатності.
  • Від неї звільнитися важко, так як шпора – кісткове розростання у вигляді шпильки, спробуй, прибери його з п’яткової кістки без хірургічного втручання. Але не дарма кажуть, що крапля камінь точить. Краплями деяких рослинних настоїв і настоянок можна і шпору поточити.

Рецепти народної медицини для зовнішнього застосування

✓  Змішати мед і сіль в співвідношенні 1: 1.  Після гарячої ванни для ніг нанести суміш на п’яти, прикрити двома шарами марлі, поверх неї – целофан. Закріпити компрес легкою пов’язкою і надіти вовняний носок. Під п’яту покласти гарячу грілку і тримати до охолодження. Процедуру виконувати на ніч, спати в шерстяних шкарпетках. Вранці компрес зняти. Курс лікування – 10 процедур.

✓  У 100 мл горілки розчинити 2 таблетки фурациліну (по 0,2 г).  Змочити розчином марлеву серветку, злегка віджати, прикласти до п’яти, накрити целофаном, закріпити пов’язкою і надіти шерстяні шкарпетки. Залишити компрес на ніч. Курс лікування – 5 процедур.

✓  Цибульним лушпинням щільно набити півлітрову банку, залити окропом . Настояти протягом 8 год. Використовувати настій для ванн, обережно доливаючи гарячу воду до обсягу 2 л. Тривалість процедури – 15 хв, вода повинна бути теплою. Робити ванночки щодня. Розчин можна використовувати кілька разів, попередньо підігріваючи. Курс лікування – до поліпшення стану.

✓  Розпарити ногу в гарячій ванні, а потім нанести глиняну пасту тонким шаром на зразок чобітка.  Тривалість процедури – 20-30 хв. Можна використовувати глину будь-якого кольору. Робити щодня або через день до зменшення болю в п’яті.

✓  Розпарити ногу в гарячій содовій ванні (100 г соди на 2 л води).  Тривалість процедури 10-15 хв. Після ванни масажувати стопи (особливо ретельно розтирати болючі місця) протягом 5 хв, попередньо змастивши шкіру касторовою або будь-якою іншою рослинною олією. Потім на ноги надіти бавовняні або вовняні шкарпетки. Курс лікування – 10 процедур. Після перших 5 процедур болю можуть посилитися, але лікування припиняти не слід.
Багато фітотерапевтів наполегливо рекомендують настоянку квітів бузку звичайного , а не сортового. Висушені квіти залити 40-градусним спиртом у співвідношенні 1: 10 (за вагою, а не обсягу), настоювати 8 – 10 днів в щільно закритому посуді. Приймати по 30 крапель 2 – 3 рази на день і одночасно натирати цією ж настоянкою шпори п’ят або робити з неї компреси.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!