Мед з куркумою: найпотужніший антибіотик, який навіть лікарі не можуть пояснити!

Мед з куркумою: найпотужніший антибіотик, який навіть лікарі не можуть пояснити!

Куркума є однією з найпопулярніших спецій у всьому світі і має надзвичайні кулінарні і лікувальні властивості. Ці прянощі мають унікальний аромат і темно-жовтий колір .

Люди використовували її в якості потужного природного засобу для вирішення цілої низки проблем зі здоров’ям, таких як проблеми з диханням, захворювання печінки, проблеми зі шкірою, розтягування м’язів, порізи і рани, а також проблеми зі шлунком. Більш того, вона може бути дуже корисна проти проблем травлення, різних типів інфекцій, запалень, а також злоякісних пухлин .

Ось чому куркума настільки важлива для нашого здоров’я і благополуччя
Куркумін , активний інгредієнт в куркумі, має протизапальні, антиоксидантні і антимікробними властивостями, які роблять його ідеальним природним рішенням для мікробів, гастритів, виразкової хвороби шлунка.

Як зробити природний антибіотик з куркумою?

-1 ст.л. куркуми

-100 г органічного меду

приготування:

Помістіть інгредієнти в скляну банку і добре перемішайте.

Використання: Якщо у вас грип, приймайте по пів-ложки антибіотика щогодини. На наступний день візьміть ту ж дозу, але кожні 2 години. На третій день приймайте ту ж дозу три рази в день. Перед тим, як проковтнути суміш, переконайтеся, що ви розтопили її в роті. Не соромтеся додавати його в щоденну чашку чаю або молока.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!