На ніч покладіть цибулю в шкарпетки, і здивуєтеся, що станеться з вашим організмом!

На ніч покладіть цибулю в шкарпетки, і здивуєтеся, що станеться з вашим організмом!

На думку старокитайської медицини на ногах людини розташована величезна кількість нервових закінчень, які пов’язані практично з усіма внутрішніми органами людини. але, на жаль, в сучасному суспільстві енергія ци в ступнях залишається пасивною, тому що люди постійно носять взуття.

Цибуля є одним з найздоровіших овочів на планеті. І кожному варто звернути особливу увагу на корисні властивості саме ріпчастої цибулі, яка здатна:

 • ефективно вбиває мікроби і віруси.
 •  зміцнює імунну систему, так як багата вітаміном С.
 • містить кверцетин, який здатний вбивати ракові клітини.
 • регулює рівень цукру в крові, що містить хром.
 • яскраві зелені верхівки цибулі багаті вітаміном А.
 • знижує ризик виразки шлунка так, як захищає від інфекції, бактерій, вірусів і заспокоює запалення.
 • Сік цибулі лікує і зменшує біль і печіння від укусу бджоли і інших комах.
 • Сира цибуля підтримує здоров’я серця, оскільки вона знижує виробництво  поганого холестерину.
 • чудово очищає кров від токсинів.
  Подібний спосіб лікування хвороб використовувався в стародавній медицині протягом багатьох століть. І, так, він використовується до сих пір! Більш того, слов’янські народи також застосовували цибулю для лікування організму. Єдина відмінність, слов’яни не знали про потоки енергії, а лікували таким способом простудні захворювання. Здається, що не просто так багато поколінь активно застосовували таку «процедуру» !? Спробуємо!

Все, що вам потрібно зробити, це накласти кілька шматочків цибулі на підошви ваших стоп!

Для початку цибулю потрібно розрізати на не дуже товсті кільця. Як стверджують китайські лікарі, для більшої ефективності можна додати і розрізані часточки часнику.
Потім цибулю і часник потрібно розкласти на ступні і щільно притиснути теплими шкарпетками. Важливо, щоб кільця були добре зафіксовані і не з’їжджали. Саме тому така процедура робиться перед сном. Внаслідок чого, життєва енергія стане активніше циркулювати.
Крім цього, значно поліпшується робота печінки, клітини починають відновлюватися. Повністю знищуються шкідливі організми з шкірних покривів. У цибулі є досить велика кількість фосфорної кислоти. Потрапляючи через пори в кровотік, вона сприяє його очищенню.
Вранці цибулю і часник потрібно обов’язково викинути. Ці овочі не використовуються повторно, і не додаються в страви.
Завжди пам’ятайте, що народні методи лікування можна використовувати тільки після консультації з лікарем. Якщо ви маєте певні неприємні відчуття або дискомфорт слід негайно зупинити лікування. Будьте здорові!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!