Навіщо досвідчені любителі кімнатних квітів встромляють сірники в горщики з рослинами?

Навіщо досвідчені любителі кімнатних квітів встромляють сірники в горщики з рослинами?

Ні для кого не секрет, що рослини виробляють кисень, тому вони вкрай важливі. Навіть кімнатні рослини можуть принести багато користі. Завдяки їм будь-який будинок стає жвавіший і затишніший. Але іноді буває, що рослини починають в’янути і часто це трапляється спонтанно і навіть не зрозуміла причина їх в’янення, адже догляд за ними хороший.

В’янути кімнатні рослини можуть через те, що у них в горщиках оселилися мошки. Цих шкідників дуже важко помітити. Щоб їх позбутися, квітникарі придумали один хитрий спосіб.

Щоб здійснити цей спосіб в реальність, доведеться знайти пару сірників. Візьміть сірники і вставте їх в землю рослини, найголовніше, щоб між сірниками була відстань десь п’ять сантиметрів від краю горщика. Встромляти сірника в землю потрібно, так щоб головки виявилися в землі. Як тільки ви це зробили, потрібно рослина гарненько полити теплою водою. Через 2 дні, не забудьте поміняти сірники на нові. Через кілька днів, від мошок не залишиться ні сліду.

Така ефективна дія сірників пояснюється тим, що в їх голівці міститься сірка і фосфор. Коли ці компоненти потрапляють в землю, мошки відразу ж починають залишати рослину. Таким легким способом можна раз і назавжди позбутися від цих шкідників. Рослини будуть вам вдячні.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!