Назбирали багато обмилків? Я знаю, як знайти їм корисне застосування …

Назбирали багато обмилків? Я знаю, як знайти їм корисне застосування …

Можна, звичайно, і викинути шматочки від мила, але якщо ви дбайлива господиня, в вашому домі все повинно йти в корисне і потрібне русло.

І в результаті, за кілька років можна непогано заощадити. Ті, хто звик рахувати гроші наперед, це цілком оцінять!

Можна зробити мочалку для миття рук після роботи на землі або в гаражі. Як відомо, після метушні в городі і лагодження автомобіля руки дуже складно відмити. Тут нам і допоможе наша мочалка.

Беремо обмилки, поміщаємо їх в сіточку, в якій продають часник в супермаркетах, зав’язуємо і отримуємо мочалку, яка допоможе швидко відмити руки навіть після самої брудної роботи.

А склавши обмилки в полотняний мішечок, ми отримуємо мочалку для тіла. Обмилки допоможуть краще відіпрати білизну і зробити її ароматнішою.

Для цього потрібно покласти обмилки в старий носок, гарненько його зав’язати і покласти разом з білизною в пральну машинку.

Покладіть ароматні обмилки на полиці з білизною. Ваші речі будуть приємно пахнути. І можете бути впевнені, що затхлий запах у вас не з’явиться.

Якщо шухляда вашого столу погано висувається, то допомогти можуть обмилки. Варто тільки натерти дно ящика з зовнішньої сторони і опори, за якими ящик висувається (щоб зменшити тертя) і хід ящика стане легким.
При підготовці свого житла до зимових холодів, за допомогою обмилки можна заклеювати вікна. Досить змащувати паперові або тканинні стрічки розчином з мила. Після такого утеплення, на вікнах не залишиться ніяких слідів.

За допомогою обмилків можна прикрасити вікна до Нового року. З паперу вирізати сніжинки і за допомогою мила приклеїти сніжинки до скла.

Влітку обмилки допоможуть зробити мереживні вікна. За допомогою старої тюлі і мильного розчину, можна легко затінити вікна, Щоб позбутися від спеки або небажаних поглядів сусідів.

Ті, хто займається шиттям, застосовують обмилки замість кравецької крейди. Лінії, залишені милом добре видно, а після прання від лінії не залишається і сліду.

З обмилків можна зробити зручну «подушечку» для голок. При цьому мило забезпечить змазування голок для полегшення роботи.

Обмилки можуть послужити і для полегшення вкручування шурупів в дерево, досить змастити його милом.

Якщо ви маєте садову ділянку і на ньому кран з водою, можна покласти змилок в капроновий носок і повісити біля нього. Мило буде відмінно пінитися і не вислизне з рук. До речі, панчохи з таким милом добре відлякують деяких комах.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!