Несподівано: розріжте лимон, посипте сіллю і залиште на ніч на кухні.

Несподівано: розріжте лимон, посипте сіллю і залиште на ніч на кухні.

 

Лимон – цитрусовий фрукт, корисний у багатьох відношеннях. Він окислює організм, приносить в нього вітаміни і, звичайно ж, допомагає в прибиранні на кухні. Трохи несподівано? Насправді, про корисні властивості лимона вже було сказано багато разів: очищає, освіжає, видаляє, дезінфікує. Як же грамотно застосувати його вміння для наших потреб? Досить просто: якщо ви відчули на кухні (або в будь-якій іншій кімнаті) неприємний запах, наприклад, після смаження риби, то скористайтеся цим нехитрим Лайфхаком.

Все, що вам потрібно, це: Розрізати лимон на четвертинки, при цьому вони повинні залишитися прикріпленими один до одного.
Посипати їх сіллю.
Залишити на кухні (або в іншій кімнаті) на ніч.

За підсумком роботи (на ранок) ви виявите, що всі неприємні запахи повністю зникли! Лимон володіє дивовижною здатністю знищувати не тільки мікроби і бактерії, а й неприємні запахи.

Безумовно, він також є прекрасним, натуральним, даним природою дезинфікуючим засобом. Поріжте лимон навпіл, додайте сіль і протріть ним обробну дошку після того, як розрізали на ній м’ясо або рибу. Лимон не лише прибере запахи, але і знищить всі бактерії.

Погодьтеся, природа мудра і прекрасна. Вона все придумала задовго до нас, в тому числі і такі прості способи прибирання на кухні.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!