Незвичайний спосіб чистки до блиску кухонного начиння без хімії

Незвичайний спосіб чистки до блиску кухонного начиння без хімії

Щодня, господині стикаються з проблемою відмивання посуду в якій готувалася їжа. Для цього йдуть в хід різні хімічні миючі засоби. Використання побутової хімії стало настільки звичним явищем, що люди вже зовсім не замислюються про те, якої шкоди здоров’ю можуть завдати ці засоби. Однак, ці хімічні продукти завдають шкоди не тільки здоров’ю людини але і всього навколишнього середовища.

Звичайно весь видимий бруд змивається, але залишки миючих засобів залишаються на тарілках і це небезпечно для здоров’я людини!

Поверхнево-активні речовини, з яких зроблені абсолютна більшість миючих засобів, здатні перетворюватися в перекис. Після потрапляння в організм людини або у водойму разом зі стічними водами, ці продукти розпаду завдають величезної шкоди всьому тваринномуі водному середовищі.

Для того щоб уникнути шкідливий вплив хімічних препаратів скористайтеся натуральними засобами, які їх замінюють. Ці кошти дуже ефективні, і при цьому безпечні. Використання цих продуктів чудово позначиться на вашому здоров’ї та заощадить багато грошей.

Безпечні натуральні миючі засоби

 • Мало хто знає наскільки ефективний гірчичний порошок для чищення посуду. Насипте трохи гірчичного порошку на вологу губку або ганчірку і протріть жирний посуд – відмивається дуже швидко!
 • Універсальний засіб для прибирання в будинку можна приготувати з води і оцту, змішаних в рівних пропорціях. Можна додати в суміш трохи лавандового масла, щоб в будинку приємно пахло після прибирання.
 • Суміш оцту і води в співвідношенні 1 до 5 – чудовий засіб для миття вікон. Оцет цілком можна замінити лимонним соком.
 • За допомогою нашатирного спирту і мила можна полірувати скла після миття.
 • Вапняний наліт з сантехніки швидко зникне після застосування оцту і харчової соди. Залиште суміш на кілька хвилин після чого відчистіть плями і жовтизну з поверхонь за допомогою щітки.
 • Щоб відбілити тканини скористайтеся розчином 10 л води, 2 ст. л. перекису водню і 1 ст. л. нашатирного спирту.
 • Легко очистити духовку можна за допомогою харчової соди. Щоб видалити жир залиште на ніч 1/4 склянки нашатирного спирту в духовці, а вранці протріть поверхню духовки ганчіркою змоченою в харчовій соді.
 • Харчова сода допоможе почистити ще теплу плиту.
 •  Сіль чудово прочищає труби. Для цього насипте сіль у слив після чого залийте окріп. Згадайте про цей спосіб прочищення труб в наступний раз коли зіткнетеся і проблемою засмічення труб.
 •  Незвичайний спосіб почистити ковролін. Посипте кукурудзяний крохмаль на всю поверхню килима і добре пропилососьте. 100% гарантія чистоти і блиску.
  Зараз ви знаєте наскільки шкідливі хімічні препарати, і знаєте чим можна їх замінити, щоб ваш будинок завжди сяяв чистотою.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!