Ніколи не викидаю шкірку від мандаринів! Несподівані способи використання

Ніколи не викидаю шкірку від мандаринів! Несподівані способи використання

 

Нарешті, настав той чудовий час, коли можна закупитися мандаринами і просто насолоджуватися цим чудовим смаком холодними зимовими вечорами. Зазвичай, ми з’їдаємо лише ту частинку, яка знаходиться всередині, а шкірки відправляються у смітник. Але насправді, навіть шкірки можуть стати нам у пригоді!

Сьогодні, ми розповімо вам як можна використовувати мандаринову шкірку.

Для початку, її необхідно добре вимити та просушити. Вона має бути настільки сухою, щоб аж ламалася в ваших руках. Сушити мандаринові шкірки необхідно при кімнатній температурі.

Готові шматочки перемелюємо у кавомолці до стану порошку. Використовувати його можна різними методами. Наприклад, цей порошок можна додавати до випічки, замість ванільного цукру. Аромат виходить значно інтенсивніший.

Також, можна зробити настій з 1 столової ложки мандаринової пудри, аби швидше вилікувати застуду.А ще, з неї можна робити маску, або скраб для обличчя. Варто додати лише невелику кількість води.

Також, мандаринову шкірку можна просто висушити і додавати до чаю. Вона наділяє напій чудовим ароматом та приємним смаком. А більші шматочки можна поставити у шафу, аби відігнати міль і надати вашому одягу приємного аромату.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!