Ось чому засунути чищену картоплю в взуття-відмінна ідея. Ця порада стане в нагоді всім

Ось чому засунути чищену картоплю в взуття-відмінна ідея. Ця порада стане в нагоді всім

Будь-яка господиня знає, що картопля просто незамінна в господарстві. Адже існує безліч рецептів, за якими можна приготувати смачну картоплю і нагодувати як сім’ю, так і гостей.

Крім того, цей дар землі доступний практично кожному. Але мало до знає, що картоплю можна використовувати не тільки по прямому харчовому призначенні. Народні умільці почали класти картоплю собі в взуття? Ви запитаєте – а навіщо? Зараз ви все дізнаєтеся.

Отже, картопля виручить вас в наступному випадку. Адже буває так, що прикупивши собі нове взуття, ми приходимо до висновку, що трохи прогадали з розміром.

На обмін пару можна віднести далеко не у всіх випадках. А що робити, якщо давно куплена пара трохи всохла?

І тут на виручку прийде сама звичайна картопля. Справа вся в тому, що у картоплі є прекрасні властивості, які допоможуть вам розтягнути вашу пару взуття.

Як скористатися хитрістю? Для цього необхідно очистити дві картоплини відповідного розміру. Далі картоплю слід обгорнути газетою або ж паперовим рушником. Тут важливо знати міру.

Загорнутий картоплю слід засунути в взуття, яке потрібно розтягнути. Залишити так на всю ніч. Ось вам і секретна технологія. Такий спосіб легко допоможе вам зробити ваше взуття на розмір більше. Крім того, картопля відмінно виводить запахи. Найкраще цей метод спрацьовує з шкіряним взуттям. Хоча і для тканинних моделей він також походить.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!