Ось що категорично заборонено тримати в домі, щоб завжди було багатство і щастя

Ось що категорично заборонено тримати в домі, щоб завжди було багатство і щастя

Дуже важливо знати і про те, які предмети категорично заборонено тримати у себе вдома. Перевірте цей список, нехай біди і бідність минуть ваш будинок стороною.

Перше. Зношений одяг і взуття.  Особливо це стосується домашнього взуття, шкарпеток і білизни. Вважається, що домашнє взуття, шкарпетки або білизна з дірками або заношені крадуть у того, хто його носить удачу і здоров’я. Вони немов «випливають» в дірки на одязі.

 Друге. Домашні рослини, які в’ються.  А також рослини, які мають колючки. Такі рослини крадуть енергію у людей і краще їх взагалі не тримати в житлових приміщеннях.

Третє. Хвойні рослини і гілки за всі дні, крім новорічних свят. Хвоя притягує в будинок не зовсім звичайну енергетику, яка лише недовгий час приносить користь. У малих дозах і короткий час вона притягує щастя. Її надлишок здатний притягнути нещасні випадки і хвороби, сварки і конфлікти в сім’ю.

Багато людей це інстинктивно відчувають і не люблять навіть новорічні ялинки в будинку. Якщо ви відчуваєте, що не хочете ставити ялинку в будинку-то і не ставте, можливо, вам протипоказана зараз енергія такого штибу.

Четверте. Посуд з тріщинами і зламана техніка. Ці предмети блокують грошовий потік в будинку. Так що краще позбудьтеся від них і не шкодуйте.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!