Ось що вийде, якщо нанести трохи йоду на п’ятки!

Ось що вийде, якщо нанести трохи йоду на п’ятки!

Йодна сітка, нанесена на ступні, покращує кровообіг, а це дозволяє позбутися від набряку ніг, що особливо актуально для тих, хто змушений багато часу стояти або ходити.

Не слід забувати, що йод також підвищує температуру тіла. Тому при нежиті, якщо немає можливості попарити ноги, слід на ніч нанести на п’яти йодну сітку, а зверху надіти теплі шкарпетки.

Крім того, завдяки цій процедурі можна дізнатися про рівень йоду в організмі. Якщо до ранку сітка зникне без сліду, значить, тобі потрібно вживати побільше морепродуктів і іншу йодовмісну їжу.

Як зробити йодну сітку

Перед тим як робити йодну сітку, бажано упевнитися, чи немає у тебе алергії на йод. Для цього потрібно намалювати невелику смужку йодом на внутрішній стороні зап’ястя і почекати 15-30 хвилин. Якщо за цей час не виникло ніяких хворобливих відчуттів і немає почервоніння, значить, все в порядку і можна переходити до наступного кроку.

Ні в якому разі не можна наносити йод суцільним шаром, інакше можна отримати опік. Ватною паличкою слід намалювати на ступнях тоненькі грати з розміром осередку приблизно 1 х 1 см.

І пам’ятай, яким би ефективним не був цей метод, зловживати ним теж не варто. Лікарі рекомендують наносити йодну сітку не частіше 3-4 разів на тиждень.

Ось скільки користі може принести така копійчана процедура, як нанесення йодної сітки на ступні! Розкажи про цей дивовижний метод своїм друзям, їм буде корисно дізнатися цю інформацію.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!