Ось як використовувати цибулю для того, щоб волосся швидко росло!

Ось як використовувати цибулю для того, щоб волосся швидко росло!

Ви можете ви уявити, що червона цибуля може допомогти вам з випаданням волосся? Це також допоможе вам мати блискуче волосся без необхідності у великій кількості хімікатів.

Сьогодні я покажу вам простий рецепт, який допоможе вам досягти його природним шляхом, тому зверніть увагу і навчитеся його готувати, результати приголомшливі.

За допомогою цибулі ваше волосся буде швидко рости
Існує велика кількість досліджень, які показують, що червона цибуля може запобігти випаданню волосся в вісімдесяти відсотках випадків. Ви також будете здивовані, коли його побачать усього за один місяць.

На додаток до зміцнення, фіолетова цибуля допомагає зменшити випадання волосся і поліпшує здоров’я шкіри голови, запобігаючи появі лупи, яка також відповідальна за ослаблення волосся.

Зрозуміло, що текстура волосся залежить від генетичних факторів. Неможливо оцінити переміщення цього аспекту без використання хімічних речовин.

Дуже часто випадання волосся є продуктом дерматологічних проблем, таких як грибки на шкірі волосся. Щоб спробувати вирішити проблему, ефективним варіантом є використання соку фіолетової цибулі.

інгредієнти:

Фіолетова цибуля: чотири штуки.
Мед: одна столова ложка.

 приготування і використання:

Змішайте чотири цибулі і мед в блендері до утворення пасти.
Нанесіть на шкіру волосся і залиште на тридцять хвилин.
Вимийте волосся як зазвичай, поки запах не буде видалений.
Використовуйте принаймні два рази на місяць.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!